BARAJDA İNCELEME YAPTI!

Genç İlçesi Gözeler ve Çaytepe Köyleri sınırları içerisinde yapımı devam eden 400 MWM Kurulu enerji gücüne sahip Aşağı Kalehan Barajında incelemelerde bulunan Genç Kaymakamı Arif Gül, çalışmalar hakkında Proje Müdürü Ferhat Gül ve Şantiye Şefi Fatih Kan'dan bilgiler aldı.

26 HAZİRAN 2020 CUMA 18:34
0
888
0
AA aa
BARAJDA İNCELEME YAPTI!

Genç ilçesi sınırları içerisinde yapımı devam eden ve 400 MWM Kurulu enerji gücüne sahip Aşağı Kalehan Barajında çalışmalar aralıksız sürerken, Genç Kaymakamı Arif Gül beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Selçuk Kansav, İlçe Emniyet Müdürü Ali Rıza Güney, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Anık, İlçe Özel İdare Müdürü Muhyettin Kaya ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Ahmet Bükey ile birlikte çalışmaları yerinde incelemek üzere ziyaret gerçekleştirdi.

Yürütülen devasa yapıya hayran kalan Kaymakam Gül, devam eden projenin ilçeye kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ederken, Yaptıkları projelerle  Baraj İnşaatlarına Yön Veren ve İlham Kaynağı Olan Projeler yarışmasında Türkiye'nin Dünya birinciliği kazanmasında büyük emekleri olan Aşağı Kalehan Enerji Barajı Proje Müdürü Ferhat Gül ve Şantiye Şefi Fatih Kan'da ziyarete gelen misafirlere, tribün katı, çarkın su marifeti, kuyruk suyu, dolusavak düşü havuzu, santral binası ve kumanda odası hakkında bilgi verildi.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın