BARAKASI YANAN VATANDAŞ DESTEK BEKLİYOR!

Genç İlçesi Meşedalı Köyünde henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı barakası küle dönen sağır ve dilsiz Nureddin Arin, barakasını yapacak gücünün olmadığını ve yetkililerden yardım beklediğini ifade etti.

19 OCAK 2021 SALI 09:48
0
1287
0
AA aa
BARAKASI YANAN VATANDAŞ DESTEK BEKLİYOR!

Genç İlçesi Meşedalı köyünde Nureddin Arin'e ait içme suyu ve sulama suyu pompasının kurulduğu baraka bilinmeyen bir nedenden dolayı bir anda alev aldı. Alevlerin büyümesi üzerine köylüler Genç İtfaiyesine yangın ihbarı yaptı. İtfaiyenin tüm çabalarına rağmen baraka kullanılamaz hale gelirken, Sağır ve dilsiz olan Arin ise çaresizce barakasının yanmasını seyretti. 

“DEVLET BÜYÜKLERİMDEN DESTEK BEKLİYORUM”

Kendi imkânları ile yaz aylarında hem gölgelik alan hem de içme suyu ve sulama pompası olarak yaptırdığı barakayı yeniden yaptırmak için maddi gücünün olmadığını belirten Arin, “Tüm emeklerim ve birikimim bu yangınla küle döndü. Çaresiz kalmış durumdayım. Sağır ve Dilsiz bir vatandaş olarak devlet büyüklerimden tek isteğim bana yardımcı olmaları ve yeniden barakamı yaptırmalarıdır”


YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın