BELEDİYE, KISITSIZ ÇALIŞIYOR

Hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağında bile çalışmalarına aralıksız devam eden Genç Belediyesi, Doğalgaz nedeniyle bozulan yollarda onarım çalışmalarına devam ediyor.

29 ARALIK 2020 SALI 15:22
0
750
0
AA aa
BELEDİYE, KISITSIZ ÇALIŞIYOR

Göreve geldiği günden bu yana ekipleriyle beraber sürekli sahada olan ve yürütülen işleri şantiye şefi gibi takip eden Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik'in çalışma azmi kamuoyunun da takdirini topluyor.

Çalışmalarını kısıtlamaya rağmen aralıksız sürdüren Belediye ekipleri, Kültür Mahallesi ve Cumhuriyet Caddesi üzerinde doğalgaz çalışmalarından dolayı tahribata uğrayan yolları kilitli parke taşıyla kaplıyor.

Cumhuriyet Caddesinde başlayan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, onarım çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Havaların iyi gitmesi durumunda çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Başkan Dirik,  “Doğalgaz hattı döşenmesinden kaynaklanan tahribatların giderilmesi amaçlı parke taşı döşemelerinin yapılması konusunda kısıtlamaya rağmen aralıksız çalışıyoruz. Bizler sizler için çalışıyoruz. Yeter ki sizler evde kalın” dedi.

 


YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın