ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Genç Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri tarafından daha modern ve kullanışlı yollar için ilçenin muhtelif yerlerinde çalışmalarını sürdürüyor.

03 KASIM 2019 PAZAR 16:24
0
431
0
AA aa
ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Genç Belediyesine bağlı ekipler kış ayı gelmeden çalışmalarına hız verdi. Yapılan planlamalar doğrultusunda ulaşımı rahatlatmak ve güvenli hale getirmek için üst yapı çalışmaları tamamlanan sokaklar kent kimliğine yakışır hale getiriliyor. Yolların kalitesini artırmak ve standardını yükseltmek adına Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, elverişli hava şartları içerisinde yoğun bir tempoyla sokak ve caddelerde yol yenileme çalışmalarına devam ediyor.

“VATANDAŞLAR ÇALIŞMALARDAN MEMNUN”

Belediye tarafından yürütülen çalışmalardan memnun kalan vatandaşlar ise, “Belediye ekiplerimize çok teşekkür ediyoruz. Kış ayında çok zorluklar yaşıyorduk. Kilitli parke taşı döşenen yollarımız estetik olarakta güzel duruyor. Çalışmalarda emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın