ESTETİK BİR GENÇ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Daha Yeşil bir Genç için çalışmalarını sürdüren ve petrol kavşağında yaptırdığı peyzaj çalışmaları ile kamuoyunun takdirini kazanan Başkan Dirik, ufak dokunuşlarla herkesin ortak evi olan ilçemizi güzelleştirmeye, farklı ve güzel bir panoramik görünüme kavuşturmaya devam edeceklerini söyledi.

20 EKİM 2019 PAZAR 12:06
0
1468
0
AA aa
ESTETİK BİR GENÇ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Genç Belediyesi ilçenin güzelleşmesi adına çevre düzenleme çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Her gün yüzlerce aracın kullandığı, Genç- Diyarbakır ve Genç- Bingöl yolu üzerindeki kavşaklar modern bir görünüme kavuşturuldu. Belediye tarafından otomatik sulama sistemleri döşenen kavşaklarda, ilçenin iklimine uygun çiçek, bitki ve çim ekilerek peyzaj düzenlemeleri yapıldı. Işıklandırma, çiçeklendirme ve korkulukların yapılmasının ardından kavşağın daha estetik bir görünüme kavuşması kamuouyunun da büyük takdirini topladı.

"YILMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Önceki dönemden kalan borçlardan dolayı ekonomik olarak zorlandıklarını ancak buna rağmen hizmet etme gayreti içinde olduklarını ifade eden Başkan Mehmet Zeki Dirik, "Ekonomik olarak belediyemiz borç yükü altında bırakılsa dahi göreve geldiğimiz ilk günden itibaren bunu sorun etmedik ve çalışmaya başladık. Bir yandan borçlarımızı azaltmaya çalışırken bir yandan da kısıtlı imkanlarla hizmet etmeye devam ediyoruz. İlçemizin daha yaşanılır ve estetik bir görünüme kavuşması için son olarak ilçenin giriş ve çıkışlarına estetik bir görünüm kazandırmak için kolları sıvadık ve peyzaj çalışmalarımızı başlattık. Ufak dokunuşlar ve cüzi paralarla herkesin ortak evi olan ilçemizi güzelleştirmeye, farklı ve güzel bir panoramik görünüme kavuşturmaya devam edeceğiz" dedi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın