GENÇ İÇİN SÖYLEYECEKLER!

Yapımcılığını Emrah Göral'ın üstlendiği ve çeşitli paydaş kurumların destekleriyle hazırlanan ve bitme aşamasına gelen Genç İçin Söyle projesinde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. 80 kişinin yer aldığı projede, Genç ilçesi her yönüyle tanıtılacak.

23 HAZİRAN 2020 SALI 11:42
0
1016
1
AA aa
GENÇ İÇİN SÖYLEYECEKLER!

Bingöl genelinde daha önce bir ilki gerçekleştirerek Genç'e yatırım yapan ve ses kayıt stüdyosunu açarak “Zazaca İçin Söyle” ve “Bingöl için Söyle” projelerinin aranjörlüğünü yürüten ve adından sıkça söz ettiren Gençli hemşerimiz müzisyen Emrah Göral, Genç Kaymakamlığı ve Genç Belediyesinden destek sözü alarak “Genç İçin Söyle” projesini yürütüyor. Çalışmalarda sona gelinirken,  Genç'in doğal güzellikleri, kültürel yapısı, tarihi ve turistik mekânları tanıtılacak.

GÖRAL: “MUHTEŞEM BİR ÇALIŞMA OLUYOR”

“Genç için söyle” projesinin yönetmenliğini ve yapımcılığını yürüten Emrah Göral, “Yaşayan dil hazinemizi (ZAZACA) ilçemizin doğal güzellikleri ile, kültürel dokusuyla, tarihi ve turistik mekanları ile bütünleştirip Genç ilçemizi bütün dünyaya tanıtmak amacıyla bu projeyi hazırlamaktayız. Genç ilçemizin her açıdan tanıtımı için bizlere destek olan ve projede yer alan 80 kişiye şimdiden teşekkür ediyorum. Ayrıca projenin bitmesiyle beraber bizlere destek sözü veren başta Sayın Kaymakamımız Arif Gül ve her daim halkın derdi ile dertlenen ve halk adamı olan Belediye Başkanımız Mehmet Zeki Dirik'e de ayrıca şükranlarımızı sunuyoruz” İnşallah Genç her platformda tanınacaktır” şeklinde konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_60)
23 Haziran 2020 Salı 12:19
Helal olsun sana güzel kardeşim Rabbim yar ve yardımcın olsun
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın