GENÇ İTFAİYESİNDEN BÜYÜK BAŞARI

Genç Belediyesi İtfaiye ekipleri, 2020 yılında büyük başarılara imza attı.

04 OCAK 2021 PAZARTESİ 11:28
0
580
0
AA aa
GENÇ İTFAİYESİNDEN BÜYÜK BAŞARI

Genç İlçesi'ndeki İtfaiye Müdürlüğü, 2020 yılı faaliyetlerini açıkladı. Açıklamada, ilçede 25 ev ve odunluk yangını, 55 adet ise anız ile orman yangını çıktığı belirtildi.

Toplamda 80 yangına müdahale ederek söndüren ekiplerin 2021 yılı için de hazırlıklarını tamamladığı belirtildi.

Yine yıl içinde çeşitli şekilde mahsur kalan 31 vatandaşı kurtaran itfaiye ekipleri, 23 hayvanı da başarılı bir şekilde kurtardı.

İlçede meydana gelen trafik kazalarına müdahale eden itfaiye ekipleri, kazalarda araç içinde sıkışan 36 vatandaşın da kurtarılmasına yardımcı oldu.

İtfaiye ekiplerinin her an göreve hazır oldukları belirtilen açıklamada, “1 Arasöz, 3 İtfaiye aracı, 2 su tankeri ve 14 personelle her zaman ve her an göreve hazır bekliyoruz. Vatandaşlarımız ihbarları doğrultusunda en kısa sürede olay yerine giderek yoğun bir şekilde çalışmalarımızı yapıyoruz. Yangın, kaza, kurtarma gibi olayların yanı sıra ilçemizdeki çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarda da tatbikatlar yaptık. İtfaiye müdürlüğü olarak 2021 yılı hazırlıklarımız da tamamlandı” denildi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın