GENÇ'E HAYIRLI OLSUN

Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik'in, en önemli seçim vaatleri arasında yer alan kent meydanı projesi hayata geçiyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının hibe desteğiyle yapılacak meydanın ihalesi haftaya gerçekleştirilecek.

12 HAZİRAN 2020 CUMA 19:08
0
2373
0
AA aa
GENÇ`E HAYIRLI OLSUN

Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik seçim döneminde verdiği vaatlerin gerçekleşmesi için çalışmalara devam ederken son olarak ilçe gündemini uzun zaman meşgul eden eski hükümet konağı alanının kent meydanına dönüşmesi ve yeşil alan olarak kullanılması için hazırladığı proje hafta içerisinde ihaleye çıkıyor. Yapılacak olan ihalenin ardından hemen işe başlanacağı ve projenin 2 ay içerisinde tamamlanacağı öğrenildi.

“ESTETİKLİĞİYLE GÖZ KAMAŞTIRIYOR”

Kent meydanı projesinde Şelale, Oturma Bankları, Süs Havuzu, Led Aydınlatmalar ve kültürel etkinliklerin yapılabileceği sosyal donatıların yer alacağı öğrenilirken, yapılacak olan proje ile Genç ilçesinin nefes alacağı bir yer olacak.

“DİRİK: İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN”

Kent Meydanı Projesinin tüm aşamalarını tamamladıklarını ve yakın zamanda hizmete gireceğini belirten Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, “Yakında ihalesi yapılacak olan Eski Hükümet Konağı 5 dönümlük alana yapılacak olan Kent Meydanı Projesi. İlçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın