GENÇLERE KANO SÜRPRİZİ

Murat Nehrinin değerlendirilmesi ve gençlerin daha fazla spora yönlendirilmesi amacıyla Genç Kaymakamı Arif Gül tarafından gençlere 12 adet kano hediye edildi.

03 AĞUSTOS 2020 PAZARTESİ 16:38
1
1414
0
AA aa
GENÇLERE KANO SÜRPRİZİ

Daha önce kurulan Genç Murat Rafting takımının kısa zaman içerisinde başarılar elde etmesi ve şampiyonalara katılması ile beraber Genç'te su sporlarına olan ilgiyi her geçen gün artırıyor. Rafting takımının başarılı hocası Arif Kaya ile beraber Murat Nehri'nde çalışmalar yürüten gençlere bir sürpriz de Kaymakam Arif Gül'den geldi. Gençlerin nehirde ekipman ihtiyacının olduğunu hisseden Kaymakam Gül, kendi imkanları ile gençlere 12 adet kano hediye ederek tatlı bir sürpriz gerçekleştirdi.

KAYMAKAM GÜL'E TEŞEKKÜR

Kendilerine hediye edilen kanolardan dolayı mutlulukları gözlerinden okunan ve ekipmanları ile soluğu nehirde alarak kanonun keyfini çıkaran gençler ise, “Bu güzel ve bir o kadarda anlamlı jestinden dolayı kaymakamımız Arif Gül'e teşekkür ederiz. Her platformda yanımızda olmaya devam ediyor ve buda bizleri çok mutlu ediyor. Sporun gelişmesi ve bizlerin kötü ortamlardan uzak durarak spora yönelmemiz bu gibi yardımlarla olabilir ve sayın kaymakamımızda sağ olsunlar sürekli bizlerin yanında olmaya devam ediyor. Kaymakamımız Arif Gül'e bu jestinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştular.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın