GÖNÜLLERİ FETHETTİLER

Genç ilçesinde gerçekleştirdikleri temizlik etkinliği ile farkındalık oluşturan temizlik gönüllüleri, Bingöl'de oynanan Ağaçeli FK -Genç Demirspor maçının bitiminin ardından stadyumun etrafını temizleyerek bir kez daha gönülleri fethetti.

25 KASIM 2019 PAZARTESİ 15:07
1
1177
1
AA aa
GÖNÜLLERİ FETHETTİLER

Sosyal medyada örgütlenerek 'Genç için bir saat' adıyla kurulan ve her geçen gün büyüyen temizlik gönüllüleri Genç ilçesinde gerçekleştirdikleri etkinliklerin ardından bu kez de Bingöl'e el attı. Geçtiğimiz hafta sonu Genç Demirspor'un Bingöl'de karşılaştığı Ağaçeli FK maçını izlemeye giden temizlik gönüllüleri, maçın ardından stadyumun etrafının çöplerle dolu olduğunu gördü. Hemen harekete geçen ekipler Genç ilçesinde olduğu gibi stadyum çevresini de pırıl pırıl yaparak ilçeye döndü. Şaşkın gözlerle olan biteni izleyen Bingöl halkı ise çevre dostu gönüllülere teşekkür ederek  kendileri tebrik etti.

"SOSYAL MEDYADA BİNLERCE BEĞENİ ALDI"

Stadyumun etrafının temizlenmesi ve sosyal medya mecralarında paylaşılması ile birlikte binlerce insan tebrik ve destek mesajları yayımlarken tebriklerin kendilerini çok mutlu ettiğini belirten temizlik gönüllüleri, "Genç ilçesinde gerçekleştirdiğimiz temizlik çalışmalarını Bingöl'e de taşıdığımız için mutluyuz. Stadyumun etrafını kirli gördük ve hemen elbirliğiyle temizlemeye başladık. Sonrasında ise gelen tebrik mesajları bizleri daha çok motive etti. İnşallah bu farkındalık çalışmamız herkese örnek olur ve elbirliğiyle hem ilçemizi hem de ilimizi temiz tutmuş oluruz"

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_51)
26 Kasım 2019 Salı 09:14
ALLAH hepsinden ebediyyen razı olsun. Nezafet (Temizlik) imandandır diyen peygamberin ümmetine yakışır bir davranıştır. Bu davranışın gelenekselleştirilerek yılın belli dönemlerinde sosyal farkındalık oluşturmak amacıyla tekrarlanması ve nesilden nesile devam etmesi çok önemlidir.
Beğendim (1) Beğenmedim (0)Cevapla
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın