HASTANE YÖNETİMİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Genç Devlet Hastanesi Yönetimi, başlattığı uygulama ile yatan hastalarını unutmayıp, taburcu olduktan sonra evlerinde ziyaret ediyor.

27 EKİM 2019 PAZAR 18:54
0
883
0
AA aa
HASTANE YÖNETİMİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Tedavi olup taburcu olduktan sonra hastalara geri dönüş kapsamında başlattıkları uygulama ile bir ilke imza atan Genç Devlet Hastanesi, bu uygulama ile memnuniyet ve şikayetleri de yerinde tespit ediyor.

Genç Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Alagöz, İdari ve Mali İşler Müdürü Nurullah Davran tedavi gördükten sonra taburcu olan hastaları evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Başlattıkları uygulama ile ilgili açıklamada bulunan Genç Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Alagöz, ‘‘Sosyal devlet olma ilkesinin gerekliliklerini yerine getirmek amacı ile hastanemizde tedavi olup taburcu olan misafirlerimize hizmetimizin sadece hastane kapısında başlayıp bitmediğini misafirliği bittikten sonrada bizim için sağlıklarını takip etmenin ne denli önemli olduğunu göstermek bir görevimizdir.  Bu anlayış doğrultusunda taburcu olan misafirlerimiz, Hastane Yöneticilerimiz tarafından evlerinde ziyaret edildi. Ziyaretten ziyadesi ile memnun kalan misafirlerimiz ve yakınları  “böylesi bir hizmeti ilk defa görüyoruz ve memnunuz. Hastamızın hastanede kaldığı sürece almış olduğu hizmetin üzerine bir de nezaket ziyaretinde bulunmanız bizleri mutlu etti " ifadelerini kullandılar'' dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
24.05.2020
11:51
EN HÜZÜNLÜ BAYRAM!
EN HÜZÜNLÜ BAYRAM!
Bayram nedeniyle evlatlarının kabirlerine götürülen şehit anneleri, 24 Mayıs 1993 yılında hain terör saldırısı sonucu şehit edilen 33 askerin de anıtını ziyaret edip karanfil bıraktı.
24.05.2020
11:43
KORKULAN OLDU!
KORKULAN OLDU!
30 gündür yeni Korona virüs (Covid-19) vakası görülmeyen Bingöl'de, bazı kişilerin test sonucu pozitif çıktı.
19.05.2020
20:36
YILLAR SONRA HİZMETLE TANIŞTILAR
YILLAR SONRA HİZMETLE TANIŞTILAR
Belediyecilik hizmetlerinin uzun yıllar uğramadığı Yeşildere Mahallesi, Mehmet Zeki Dirik'in Genç Belediye Başkanı olması ile beraber hizmet görmeye başladı. Mahalle sakinleri ise, uzun yıllar sonra ilk defa bu kadar hummalı çalışmanın yürütülmesinin mutluluğunu yaşıyor.
19.05.2020
20:30
HİZMETTE SINIR TANIMIYOR!
HİZMETTE SINIR TANIMIYOR!
Çalışkanlığı ve yaptığı hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Meşedalı köyü muhtarı Burhan Aran, hayırsever vatandaşların da desteğini alarak kendi imkânlarıyla Yayla köyünde zırhlı güvenlik korucu noktası yaptırdı.
17.05.2020
20:37
GENÇ YEŞİLLENİYOR
GENÇ YEŞİLLENİYOR
Yeşil Genç, Temiz Genç sloganıyla çalışmalarını yürüten ve personeliyle birlikte yeşil alanlar oluşturan Başkan Mehmet Zeki Dirik, Küpar mezarlığında Bin 500 Adet fidanı toprakla buluşturdu.
17.05.2020
20:31
KORONAYI TAKAN YOK!
KORONAYI TAKAN YOK!
Koronavirüse karşı çeşitli önlemler alınsa da, Genç ilçesinde ki manzara görenleri şaşırtıyor. Yapılan onca 'evde kalın' uyarısına rağmen birçok vatandaşın sokaklarda pervasızca dolaştığı görülürken, ilçenin göbeği durumunda ki Dörtyol meydanındaki kalabalık şoke ediyor.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın