HİZMETTE SINIR TANIMIYOR!

Çalışkanlığıyla köy halkının sevgilisi haline gelen Meşedalı köyü muhtarı Burhan Aran'ın yıllardır su sorunu yaşayan Korkut mezrasında yaptırdığı sondaj çalışmasıyla köy halkı suya kavuşacak.

20 KASIM 2019 ÇARŞAMBA 13:06
1
761
1
AA aa
HİZMETTE SINIR TANIMIYOR!

Meşedalı köyünden muhtar seçilen Burhan Aran, yaptığı icraatlerle köy halkının takdirini topluyor. Göreve geldiği ilk günden bu yana hem resmi kurum hem de özel şirketlerle olan diyalogu ile köyüne hizmet götürme çabasında olan Aran, yaptığı son icraatla yine takdir topladı.

İÇME SUYU SONDAJI VURULDU

Yıllardır içme suyuna hasret kalan Korkut mezrası vatandaşlarının sorununa kayıtsız kalmayan muhtar Aran, yaptığı girişimlerle sondaj çalışmalarına başladı. Sondaj çalışmalarından olumlu sonuç alınınca suyu tahlile gönderen Muhtar Aran, gelecek müjdeli haberi bekliyor. köy halkı da her sıkıntıda olduğu gibi bu işten de alnının akıyla çıkan muhtara teşekkür ettiklerini ve hizmetlerinin devamlı olmasını dilediler.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_47)
22 Kasım 2019 Cuma 08:01
Aslan muhtar.Allah senden razı olsun.Hizmet kutsal bir görevdir. Karşılığı hem bu dünyada hem de ahirette vardır.
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
09.12.2019
15:57
SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Genç ilçesi Güzeldere Köyünde kuleden düşerek şehit olan Astsubay Çavuş Halil Ulaş Yıldırım'ın (29) naaşı düzenlenen törenin ardından memleketi Ankara'ya uğurlandı.
01.12.2019
15:30
Bir Proje Daha Hayata Geçti
Bir Proje Daha Hayata Geçti
Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, seçim beyannamesinde yer alan 22 projeden birini daha hayata geçirdi. Başkan Dirik'in vaatleri arasında yer alan ücretsiz Wi-Fi hizmeti sayesinde vatandaşlar ücretsiz internet hizmetinden faydalanacak.
01.12.2019
15:26
BU KADARINA DA PES!
BU KADARINA DA PES!
Genç İlçesinin simgesi olan Murat Nehri kenarına bırakılan çöpler çevre kirliliğine neden olurken, çöplerin pervasızca atılmasına tepki gösteren çevreci vatandaşlar, Bu kadarına da pes diyoruz! serzenişinde bulundu.
01.12.2019
15:24
KAVURMA TELAŞI BAŞLADI
KAVURMA TELAŞI BAŞLADI
Kış aylarında tüketilmek üzere genellikle Ağustos ayında hazırlanan kurutmalık sebze ve meyvelerden sonra şimdi de kışlık kavurma için hazırlıklar başlatıldı. Genç merkezden birçok aile, hafta sonunu köyünde geçirerek kavurmasını hazırlıyor.
01.12.2019
15:22
SÜRÜCÜLERE BAKIM UYARISI
SÜRÜCÜLERE BAKIM UYARISI
Genç Küçük Sanayi'de oto tamir ve bakım işleri ile uğraşan Şefik Tutkal, kış mevsiminin yaklaştığını ifade ederek otomobil sahiplerini ve sürücüleri araçlarının kışlık bakımını yaptırmaları konusunda uyardı.
01.12.2019
15:20
VELİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
VELİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Genç Mevlana Ortaokulunda okuyan çocuklarının daha iyi koşullarda okuyabilmesi için örnek bir davranışa imza atan veliler kendi imkanlarıyla aldıkları boyalarla okulun ihtiyaç duyulan yerlerini yine kendi elleriyle boyaladılar.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın