KAMU DOĞALGAZA GEÇİYOR

Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik'in yoğun girişimleriyle ilçeye kazandırılan doğalgazın kamuda da önümüzdeki kış ayında kullanılması için toplantı düzenlendi. Alınan karara göre dönüşüm hazırlıkları hemen başlatılacak.

23 HAZİRAN 2020 SALI 11:35
0
901
0
AA aa
KAMU DOĞALGAZA GEÇİYOR

Genç ilçesinin uzun yıllar hasret duyduğu doğalgaz projesi Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik'in yoğun gayretleri sonucunda gerçek oldu. Kamu kurum ve kuruluşlarının da doğalgazdan önümüzdeki kış ayında faydalanması için Kaymakam Arif Gül başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi.

Şehit Hakan Akdere Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya, Kaymakam Arif Gül'ün yanı sıra Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, Doğugaz Genel Müdür Yardımcısı Olgaç Karademir, Doğugaz İl Müdürü Serdar Çulun, kurum amirleri ve okul müdürleri katıldı. Toplantı kapsamında; Kamu kurum ve kuruluşlarına yapılacak doğalgaz çalışması faaliyetlerinin hızlandırılması gibi ana başlıkların yanı sıra bilgi paylaşımında bulunuldu. Sunumun ardından genel değerlendirme yapılarak, görüş ve önerilerin alınmasıyla toplantı sona erdi.

 

 

 

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın