KARANLIKTA ANTRENMAN YAPIYORLAR

Bingöl Amatör liginde Genç ilçesini temsil eden Demirspor, Genç şehir stadyumunda ışıklandırma olmadığı için karanlıkta antrenman yaparak maçlara hazırlanıyor.

27 EKİM 2019 PAZAR 19:07
0
1308
0
AA aa
KARANLIKTA ANTRENMAN YAPIYORLAR

Genç ilçesini Bingöl 1.Amatör liginde temsil eden tek takım olan ve maddi imkanzılıklar içinde çalışmalarını sürdüren Demirspor,  futbolcularının bir kısmının işte çalışması bir kısmının ise öğrenim hayatlarına devam eden öğrenciler olması nedeniyle idmanlarını akşamları yapmak zorunda kalıyor. İlçe stadyumunda ise ışıklandırma sisteminin olmayışı Demirspor'un ne tür zorluklar yaşadığını gözler önüne seriyor.

“IŞIKLANDIRMA SİSTEMİ YAPILSIN”

Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Rıza Aran, futbola gerek önemin verilmemesinden dolayı zor şartlar altında mücadele ettiklerini belirterek, “futbolcularımız ışıksız bir ortamda antrenman yapıyorlar. Futbolcularımızın büyük çoğunluğu çalışıyor ve bir kısmı da öğrenci. Bizde bu nedenlerden dolayı antrenmanlarımızı akşam yapmak zorundayız. Ancak ışıklandırma olmadığı için top çalışması yapamıyoruz, idmanlarımız eksik oluyor. Gençlik Hizmetleri ve Genç Kaymakamlığından bu konuda bize yardımcı olmalarını istiyoruz'' dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın