KLİMA SATIŞLARI ARTTI!

Genç ilçesinde son zamanlarda artan sıcaklar nedeniyle klima ve vantilatör satışlarının arttığını belirten esnaf, kaliteli klima kullanımı konusunda da uyarılarda bulundu.

19 TEMMUZ 2020 PAZAR 14:34
0
239
0
AA aa
KLİMA SATIŞLARI ARTTI!

Türkiye'de son zamanların en yüksek sıcaklıkları yaşanırken bu durum klima satışlarını arttırdı. Bilinçsiz klima kullanımına karşı uyarılarda bulunan klima satıcıları, sağlıklı ve tasarruflu klima kullanımı hakkında püf noktalara değindi.

Klima satıcıları, vatandaşların yüksek sıcaklıklardan bunalmaları nedeniyle iklimlendirme ve soğutma teknolojilerine yöneldiğini belirtti.

Sıcaklardan dolayı yazın klimalara ciddi anlamda etki sağladığı belirtilerek, "Ürün detaylarında öncelikle makinelerin inverter özelliğinin olması lazım. Bu sıcak ortamdan soğuk ortama geçiş yaparken motorun çalışmasından dolayı ulaşabilecek kötü koku elektrik akımlarının ortadan kaldırmasını sağlar. Klimalarda yeni teknoloji olan Prosmart inverter dediğimiz daha az enerji ile daha sessiz ve verimli çalışmasını sağlayan özelliklerden biridir " ifadelerine yer verildi.

"KLİMA VE VANTİLATÖR SATIŞLARI ARTTI"

Genç'te artan sıcaklıklardan dolayı klima talebinin ciddi boyuta ulaştığını aktaran klima satıcıları, “ sıcakların artmasıyla beraber müşterilerin klimaya olan talebi daha çok artmaktadır. Ve klima satışlarında hareketlenme oluyor. Bu sene sıcaklıklar erken gelince klima satışları ve vantilatör satışları arttı” şeklinde konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın