MİLLİ BEKA'DAN TEK BAYRAK VURGUSU

Milli Beka Genel Merkez İstişare Başkanı Nihat Beğiç, Zaman, birlik içinde Milli duruş gösterme zamanıdır. Şimdi zaman şehitlerimizin kanları ile bezenmiş Ay yıldızlı bayrağımızın bekasına sahip çıkma zamanıdır dedi.

27 KASIM 2019 ÇARŞAMBA 14:15
5
447
2
AA aa
MİLLİ BEKA`DAN TEK BAYRAK VURGUSU

Bingöl'de yakın zamanda kurulan Milli Beka Teşkilatı, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu çerçevede kurulan Milli Beka Genç İlçe Teşkilatı da ilk tanıtım ve istişare toplantısını gerçekleştirdi. Milli Beka Genel Merkez İstişare Başkanı Nihat Beğiç öncülüğünde yapılan toplantıya Bingöl İl Başkanı Murat Kırkız, Bingöl İl Başkan Vekili Ali Korkutata, Merkez İlçe ve Genç İlçe Teşkilat Başkanı Haşim Sav'ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Tanıtım ve istişare toplantısında konuşan Milli Beka Genel Merkez İstişare Başkanı Nihat Beğiç, “Bu toplantıyı yapma amacımız  hem birbirimizi tanımak hem de birbirimizle olan istişarelerimizi, diyeceklerimizi, isteklerimizi genel merkezimize bildirmekti. Burası bir siyasi oluşum değil bir sivil toplum örgütüdür. Dernek statüsünde hareketimize ve hizmetlerimize devam edeceğiz. Kimseden bir makam beklentimiz yok, yolumuz Allah, Vatan, Bayrak olan bir topluluğuz. Burada bir araya gelmemizin  sebebi ülkemizin içinde bulunduğu özel durumlardır. Bugün burada toplanmamızın sebebi Türkiye Cumhuriyetinin 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlemesine, karşıt olanlara karşı milli birlik ve beraberlik içinde olduğumuzu, kaos ve kumpas kuruculara fırsat vermeyeceğimizi, kriz ve kirli oyun kuruculara asla geçit vermeyeceğimizi net bir şekilde belirtmek ve milli duruşumuzu göstermek için burada toplanmış bulunmaktayız. Şimdi zaman bir araya gelme zamanıdır. Zaman birlik içinde Milli duruş gösterme zamanıdır. Şimdi zaman şehitlerimizin kanları ile bezenmiş Ay yıldızlı bayrağımızın bekasına sahip çıkma zamanıdır. Şimdi zaman kahraman ecdadımızın torunları olarak şer odaklarına Milli duruşumuzu gösterme zamanıdır" dedi.


YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_53)
27 Kasım 2019 Çarşamba 14:41
Rabbim yar ve yardımcınız olsun milli bekaya nasıl üye olabiliriz yardımcı olursanız sevinirim
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_52)
27 Kasım 2019 Çarşamba 14:38
Hayırlı olsun vakit milli beka vaktidir
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
09.12.2019
15:57
SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Genç ilçesi Güzeldere Köyünde kuleden düşerek şehit olan Astsubay Çavuş Halil Ulaş Yıldırım'ın (29) naaşı düzenlenen törenin ardından memleketi Ankara'ya uğurlandı.
01.12.2019
15:30
Bir Proje Daha Hayata Geçti
Bir Proje Daha Hayata Geçti
Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, seçim beyannamesinde yer alan 22 projeden birini daha hayata geçirdi. Başkan Dirik'in vaatleri arasında yer alan ücretsiz Wi-Fi hizmeti sayesinde vatandaşlar ücretsiz internet hizmetinden faydalanacak.
01.12.2019
15:26
BU KADARINA DA PES!
BU KADARINA DA PES!
Genç İlçesinin simgesi olan Murat Nehri kenarına bırakılan çöpler çevre kirliliğine neden olurken, çöplerin pervasızca atılmasına tepki gösteren çevreci vatandaşlar, Bu kadarına da pes diyoruz! serzenişinde bulundu.
01.12.2019
15:24
KAVURMA TELAŞI BAŞLADI
KAVURMA TELAŞI BAŞLADI
Kış aylarında tüketilmek üzere genellikle Ağustos ayında hazırlanan kurutmalık sebze ve meyvelerden sonra şimdi de kışlık kavurma için hazırlıklar başlatıldı. Genç merkezden birçok aile, hafta sonunu köyünde geçirerek kavurmasını hazırlıyor.
01.12.2019
15:22
SÜRÜCÜLERE BAKIM UYARISI
SÜRÜCÜLERE BAKIM UYARISI
Genç Küçük Sanayi'de oto tamir ve bakım işleri ile uğraşan Şefik Tutkal, kış mevsiminin yaklaştığını ifade ederek otomobil sahiplerini ve sürücüleri araçlarının kışlık bakımını yaptırmaları konusunda uyardı.
01.12.2019
15:20
VELİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
VELİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Genç Mevlana Ortaokulunda okuyan çocuklarının daha iyi koşullarda okuyabilmesi için örnek bir davranışa imza atan veliler kendi imkanlarıyla aldıkları boyalarla okulun ihtiyaç duyulan yerlerini yine kendi elleriyle boyaladılar.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın