MOTORA GİREN YILAN KORKUTTU

Genç ilçesinde park halinde olan otomobilin motor bölümündeki yılanı çıkaramayan itfaiye ekipleri, otomobili servise götürerek tamponu söküldükten sonra yılanı çıkarttı.

23 HAZİRAN 2020 SALI 11:39
0
1465
0
AA aa
MOTORA GİREN YILAN KORKUTTU

Edinilen bilgiler göre, Genç ilçesi Sait Göker Caddesinde otomobilini 44 BT 556 plakalı aracını park eden sürücü Rahim Topluk, saatler sonra döndüğünde aracın motor kısmından sesler duydu. Otomobilin kaput kısmını açan sürücü, motor kısmında bir yılanın olduğunu fark etti. Eldiven giyerek yılanı dışarı çıkartmaya çalışan sürücü başarılı olamayınca Genç Belediyesi İtfaiye ekiplerinden yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen İtfaiye ekipleri de aracın motor bölümünde girdiği yerden yılanı çıkartamayınca, otomobil servise götürüldü.

Serviste yetkili ustalar tarafından tampon söküldükten sonra yakalanan yılan itfaiye ekipleri tarafından doğaya salındı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın