MUHTAR'DAN HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Gerçekleştirdiği hizmetlerle köy ahalisince atom karınca diye hitap edilen Meşedalı köyü muhtarı Burhan Aran, yaptığı hizmetlerde emeği geçenlere teşekkür etti.

11 OCAK 2021 PAZARTESİ 14:33
0
307
0
AA aa
MUHTAR`DAN HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Meşedalı Köyü muhtarı seçilen Burhan Aran, göreve gelmesinin ardından köyün sorunlarını bitirme aşamasına getirirken, hizmet götürme noktasında emeği geçenlere teşekkürü borç bildiğini söyledi.

“DEVLET BÜYÜKLERİMİZE MİNNETTARIM”

Son olarak yapımı 10 gün gibi kısa bir sürede biten Mutluca mezrasının hayvan sulama göleti işinin kendisini ve mezra sakinlerini çok mutlu ettiğini ifade eden Muhtar Aran, “Göreve geldiğim günden beri eksik gördüğümüz yerlere hizmet götürebilmek için kurumlarımız ve özel şirketlerle birebir görüşerek köyümüzün ihtiyaç duyduğu hizmetleri gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşarken, bu hizmetlerin gerçekleşmesinde emeği geçen başta sayın büyüğümüz Cevdet Yılmaz'a, Milletvekilimiz Feyzi Berdibek'e, Valimiz Kadir Ekinci'ye, Kaymakamımız Arif Gül'e, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ene Üçgül'e ve Genç Belediye Başkanımız Mehmet Zeki Dirik'e köy halkım adına şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın