ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRDİLER

Uluslararası yardım kuruluşu Avrupa Yetim Eli, yardım çalışmaları kapsamında Genç ilçesinde eğitim gören 50 öğrenciye kışlık bot ve mont yardımında bulundu.

20 EKİM 2019 PAZAR 12:00
0
353
0
AA aa
ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRDİLER

Uluslararası yardım kuruluşu Avrupa Yetim Eli,  yardım çalışmaları kapsamında Türkiye'deki faaliyetlerini sürdürüyor. Umut Kervanı aracılığıyla Genç ilçesinde 50 öğrenciye bot ve mont yardımında bulundu.

Bingöl Umut Kervanı Başkan yardımcısı Refik Gönül, uluslararası yardım kuruluşu Avrupa Yetim Eli Derneği'nin, Bingöl'ün Genç ilçesinde kışlık olarak 50 öğrenciye bot ve mont yardımının ulaşmasında aracılık ettiklerini dile getirdi.

Gönül, "Bingöl Umut Kervanı olarak, uluslararası yardım kuruluşu Avrupa Yetim Eli Derneği'nin, Bingöl'ün Genç ilçesinde kışlık olarak 50 öğrenciye bot ve mont yardımının ulaşmasında aracılık ettik.  Bu yardımda katkısı olanlardan Allah razı olsun. Avrupa Yetim Eli Derneği'nin bu güzel ve anlamlı yardımda bulunması, kış öncesinde öğrencileri sevindirmesi bizleri de mutlu etti. Katkısı olan herkesten Allah razı olsun." şeklinde konuştu.

"OKULUMUZ ADINA KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Öğrencilerine yardımda bulunan uluslararası yardım kuruluşu Avrupa Yetim Eli'ne teşekkürlerini ileten İMKB Ortaokulu müdürü Abdulrezzak Bek, "Öncelikle Avrupa Yetim Eli Derneği'ne öğrencilerimize yapmış olduğu katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Toplumda bu tür duyarlıkların olması gerçekten çok güzel bir hareket. Bugün burada 50 öğrencimize bot ve mont yardımında bulundular. Okulumuz adına kendilerine teşekkür ediyorum." dedi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın