ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRDİLER

Uluslararası yardım kuruluşu Avrupa Yetim Eli, yardım çalışmaları kapsamında Genç ilçesinde eğitim gören 50 öğrenciye kışlık bot ve mont yardımında bulundu.

20 EKİM 2019 PAZAR 12:00
0
634
0
AA aa
ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİRDİLER

Uluslararası yardım kuruluşu Avrupa Yetim Eli,  yardım çalışmaları kapsamında Türkiye'deki faaliyetlerini sürdürüyor. Umut Kervanı aracılığıyla Genç ilçesinde 50 öğrenciye bot ve mont yardımında bulundu.

Bingöl Umut Kervanı Başkan yardımcısı Refik Gönül, uluslararası yardım kuruluşu Avrupa Yetim Eli Derneği'nin, Bingöl'ün Genç ilçesinde kışlık olarak 50 öğrenciye bot ve mont yardımının ulaşmasında aracılık ettiklerini dile getirdi.

Gönül, "Bingöl Umut Kervanı olarak, uluslararası yardım kuruluşu Avrupa Yetim Eli Derneği'nin, Bingöl'ün Genç ilçesinde kışlık olarak 50 öğrenciye bot ve mont yardımının ulaşmasında aracılık ettik.  Bu yardımda katkısı olanlardan Allah razı olsun. Avrupa Yetim Eli Derneği'nin bu güzel ve anlamlı yardımda bulunması, kış öncesinde öğrencileri sevindirmesi bizleri de mutlu etti. Katkısı olan herkesten Allah razı olsun." şeklinde konuştu.

"OKULUMUZ ADINA KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Öğrencilerine yardımda bulunan uluslararası yardım kuruluşu Avrupa Yetim Eli'ne teşekkürlerini ileten İMKB Ortaokulu müdürü Abdulrezzak Bek, "Öncelikle Avrupa Yetim Eli Derneği'ne öğrencilerimize yapmış olduğu katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Toplumda bu tür duyarlıkların olması gerçekten çok güzel bir hareket. Bugün burada 50 öğrencimize bot ve mont yardımında bulundular. Okulumuz adına kendilerine teşekkür ediyorum." dedi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
24.05.2020
11:51
EN HÜZÜNLÜ BAYRAM!
EN HÜZÜNLÜ BAYRAM!
Bayram nedeniyle evlatlarının kabirlerine götürülen şehit anneleri, 24 Mayıs 1993 yılında hain terör saldırısı sonucu şehit edilen 33 askerin de anıtını ziyaret edip karanfil bıraktı.
24.05.2020
11:43
KORKULAN OLDU!
KORKULAN OLDU!
30 gündür yeni Korona virüs (Covid-19) vakası görülmeyen Bingöl'de, bazı kişilerin test sonucu pozitif çıktı.
19.05.2020
20:36
YILLAR SONRA HİZMETLE TANIŞTILAR
YILLAR SONRA HİZMETLE TANIŞTILAR
Belediyecilik hizmetlerinin uzun yıllar uğramadığı Yeşildere Mahallesi, Mehmet Zeki Dirik'in Genç Belediye Başkanı olması ile beraber hizmet görmeye başladı. Mahalle sakinleri ise, uzun yıllar sonra ilk defa bu kadar hummalı çalışmanın yürütülmesinin mutluluğunu yaşıyor.
19.05.2020
20:30
HİZMETTE SINIR TANIMIYOR!
HİZMETTE SINIR TANIMIYOR!
Çalışkanlığı ve yaptığı hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Meşedalı köyü muhtarı Burhan Aran, hayırsever vatandaşların da desteğini alarak kendi imkânlarıyla Yayla köyünde zırhlı güvenlik korucu noktası yaptırdı.
17.05.2020
20:37
GENÇ YEŞİLLENİYOR
GENÇ YEŞİLLENİYOR
Yeşil Genç, Temiz Genç sloganıyla çalışmalarını yürüten ve personeliyle birlikte yeşil alanlar oluşturan Başkan Mehmet Zeki Dirik, Küpar mezarlığında Bin 500 Adet fidanı toprakla buluşturdu.
17.05.2020
20:31
KORONAYI TAKAN YOK!
KORONAYI TAKAN YOK!
Koronavirüse karşı çeşitli önlemler alınsa da, Genç ilçesinde ki manzara görenleri şaşırtıyor. Yapılan onca 'evde kalın' uyarısına rağmen birçok vatandaşın sokaklarda pervasızca dolaştığı görülürken, ilçenin göbeği durumunda ki Dörtyol meydanındaki kalabalık şoke ediyor.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın