POZİTİF AYRIMCILIK YAPIYORUZ

Geçtiğimiz hafta yaşanan depremin ardından Genç ilçesine de geçmiş olsun ziyareti gerçekleştiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Doğalgaz başta olmak üzere her konuda Genç'e yatırım devam ettiklerini ve pozitif ayrımcılık uyguladıklarını söyledi.

23 HAZİRAN 2020 SALI 11:28
0
2311
0
AA aa
POZİTİF AYRIMCILIK YAPIYORUZ

Merkez üssü Karlıova ilçesi Kaynarpınar köyü olan 5.7 şiddetinde ki depremin ardından tüm ilçelere geçmiş olsun ziyareti gerçekleştiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz ve Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, Genç ilçesinde hem teşkilat üyeleri hem de vatandaşlarla bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

YILMAZ: “HİZMETLERİMİZİ ANLATMAYA FIRSAT BULAMIYORUZ”

AK Parti'nin laf değil icraat partisi olduğunu ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Bingöl'e yaptığımız hizmetler ortada. İlçelerimiz de ise hiçbir fark yapmadan eşit şekilde hizmet götürüyoruz. Ama Genç ilçesi nüfus ve konum olarak diğer ilçelerimizden biraz daha fazla hizmet alıyor. Köylerin fazlalığı ve dağınık yapısı nedeniyle Genç ilçemize biraz daha pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Çok çalışkan bir belediye başkanımız var ve gerçekten bizlerde kendisini çalışmalarından ötürü takdir ediyoruz. Seçim döneminde ilçemize verdiğimiz sözlerin mutluluğunu da yaşıyorum ayrıca. Başta doğalgaz olmak üzere, millet bahçesi, kent meydanı ve daha birçok proje hayata geçiyor. Bizler laf değil icraat yapıyoruz. Hepinize bir kez daha geçmiş olsun diyor, sizleri saygıyla selamlıyorum” dedi.

BAŞKAN DİRİK'TEN SPOR SALONU TALEBİ

Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın ardından söz alan ve Genç Belediyesi olarak yaptıkları projelerin hayata geçirilmesinde büyük emekleri olan Yılmaz ve Berdibek'e teşekkür eden Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik ise, “Özellikle işsiz gençlerimiz için başta iş sahalarının açılması ve bu gençlerimizin kötü alışkanlıklara bulaşmamaları için halkımızın huzurunda sizlerden yeni bir spor salonunun ilçemize kazandırılması sözünü istiyorum. Pandemi dönemi olmasına rağmen hizmetten geri durmadık ve mesai meftunu gözetmeden halkımıza hizmet götürebilmek için yeni imar yollarımızı açtık.  Birde ilçemizin en büyük sıkıntı yaşadığı konulardan biri olan Tapu Müdürü atamasının bir an önce yapılması en büyük arzumuzdur. Belediye olarak çok büyük sıkıntılar yaşamaktayız. İnşallah sizlerde bizim isteklerimizi yerine getirir ilçe halkımızla beraber bizleri mutlu edersiniz. Ziyaretleriniz için teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın