SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Esnaf ziyareti gerçekleştiren HÜDA PAR Genç İlçe Başkanı İdris Ağırbaş, seçimden seçime değil, her zaman vatandaşın yanında olduklarını söyleyerek, sorunların çözümü için çalıştıklarını ifade etti.

03 KASIM 2019 PAZAR 16:22
0
432
0
AA aa
SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

HÜDA PAR Genç İlçe Başkanı İdris Ağırbaş ve beraberlerindeki heyet, Genç ilçesinde esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Esnaf ziyaretinde bulunan HÜDA PAR heyeti, halkın, sadece seçimden seçime değil, her zaman yanlarında olduklarını, bundan dolayı esnaf ve vatandaşları her hafta ziyaret ettiklerini ifade etti. HÜDA PAR heyetine yaşadıkları sıkıntıları anlatan esnaf, son yıllarda işlerde büyük bir oranda düşüş olduğunu, vergi yükünün ağırlaştığını, dolar ve altının yükseldiğini ifade ederek, kiraların yüksekliğinden ve birçok zamdan dolayı iş yapamadıklarını belirttiler.

Esnafın, yetkililer tarafından gerçek anlamda desteklenmesi ve ağır vergi mükellefiyeti altında ezdirilmemesi gerektiğine dikkat çeken Ağırbaş, “Partimizi ilk kurduğumuzda halkımıza bir söz vermiştik. Sadece seçimden seçime değil, her zaman halkımız ile iç içe olup, sorunlarını gündeme taşıyacağımıza dair halkımıza söz vermiştik. Bu nedenle halkımızı ziyaret ediyor ve sorunlarına çözüm olması konusunda elimizden gelen çabayı göstermeye çalışıyoruz. Onların sesini ilgili mercilere ulaştırma adına kamuoyunu bilgilendiriyoruz. Yetkililerin Genç halkının gerek esnaf, gerek de vatandaşlarımızın sorunlarını göz ardı etmemesi gerekiyor” dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın