YÜREKLİ, İLÇE BAŞKANI OLDU

Genç ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genç İlçe başkanlığı görevine Halim Yürekli getirildi.

21 KASIM 2019 PERŞEMBE 15:43
2
628
0
AA aa
YÜREKLİ, İLÇE BAŞKANI OLDU

Genç ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genç İlçe başkanlığı görevine Halim Yürekli getirildi.

31 Mart yerel seçimler öncesi MHP Genel Merkezi tarafından feshedilen Genç İlçe teşkilatı yeniden yapılandırıldı. MHP  Genel Merkezi tarafından İlçe başkanlığına Halim Yürekli getirildi. Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın tarafından gönderilen atama yazısı ile Yürekli ve ekibi resmi olarak göreve başladı.

"BAŞKAN YÜREKLİ'DEN TEŞEKKÜR"

Kendisine tevdi edilen görev için teşekkür mesajı yayımlayan MHP Genç İlçe Başkanı Halim Yürekli, " Başta Genel Başkanımız Devlet Bahçeli ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın olmak üzere herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Aldığımız bu hizmet bayrağını daha da yükseklere taşımak için Allah'ın izni ile ekip arkadaşlarım ile beraber güzel bir çalışma içerisinde olacağız. Dün olduğu gibi bugünden sonra da Genç ilçesinde MHP parti teşkilatı ve gönüldaşları, siyasi faaliyetlerini kardeşlik ruhu içerisinde sürdürecek. Partimizin misyonu, vizyonu ve ilkelerinin bilinci ve sorumluluğunda olan bir hizmetkarınız olarak ilçemizin sorunlarını yetkili mercilerle diyalog halinde olarak birlik ve beraberlik içinde çözmek için çalışacağız" dedi.

MHP'NİN İLÇE YÖNETİM KURULU ŞU ŞEKİLDE;

Başkan: Halim Yürekli,

Üyeler: Vahdettin Barıştıran, Hamit Başçık, Fikri Ortak, Servet Yıldız, Kazım Açıkbaş, Hamdullah Çağlar, Mehmet Aydın Azrak, Muhittin Satık, Aziz Taşar, Remzi Kara, Aydın Kara, Aydın Tezel, Mehmet Şah Nasırbel, İlyas Direkçi, Yunus Argın, İlhami Karakuş, Şahabettin Kovalar, Hayrettin Güçten, Nevzat Tezel, M. Zeki Yalçın

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
09.12.2019
15:57
SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Genç ilçesi Güzeldere Köyünde kuleden düşerek şehit olan Astsubay Çavuş Halil Ulaş Yıldırım'ın (29) naaşı düzenlenen törenin ardından memleketi Ankara'ya uğurlandı.
01.12.2019
15:30
Bir Proje Daha Hayata Geçti
Bir Proje Daha Hayata Geçti
Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, seçim beyannamesinde yer alan 22 projeden birini daha hayata geçirdi. Başkan Dirik'in vaatleri arasında yer alan ücretsiz Wi-Fi hizmeti sayesinde vatandaşlar ücretsiz internet hizmetinden faydalanacak.
01.12.2019
15:26
BU KADARINA DA PES!
BU KADARINA DA PES!
Genç İlçesinin simgesi olan Murat Nehri kenarına bırakılan çöpler çevre kirliliğine neden olurken, çöplerin pervasızca atılmasına tepki gösteren çevreci vatandaşlar, Bu kadarına da pes diyoruz! serzenişinde bulundu.
01.12.2019
15:24
KAVURMA TELAŞI BAŞLADI
KAVURMA TELAŞI BAŞLADI
Kış aylarında tüketilmek üzere genellikle Ağustos ayında hazırlanan kurutmalık sebze ve meyvelerden sonra şimdi de kışlık kavurma için hazırlıklar başlatıldı. Genç merkezden birçok aile, hafta sonunu köyünde geçirerek kavurmasını hazırlıyor.
01.12.2019
15:22
SÜRÜCÜLERE BAKIM UYARISI
SÜRÜCÜLERE BAKIM UYARISI
Genç Küçük Sanayi'de oto tamir ve bakım işleri ile uğraşan Şefik Tutkal, kış mevsiminin yaklaştığını ifade ederek otomobil sahiplerini ve sürücüleri araçlarının kışlık bakımını yaptırmaları konusunda uyardı.
01.12.2019
15:20
VELİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
VELİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Genç Mevlana Ortaokulunda okuyan çocuklarının daha iyi koşullarda okuyabilmesi için örnek bir davranışa imza atan veliler kendi imkanlarıyla aldıkları boyalarla okulun ihtiyaç duyulan yerlerini yine kendi elleriyle boyaladılar.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın