ZORLUKLARA RAĞMEN...

Genç Muratspor Rafting takımı, tüm yokluklara rağmen Van'ın Çatak ilçesinde ilk kez düzenlenen Türkiye Rafting Şampiyonasında büyük bir başarıya imza attı ve 63 takım arasında 16. olarak Bingöl'ü başarıyla temsil etti.

27 EKİM 2019 PAZAR 18:58
0
1543
0
AA aa
ZORLUKLARA RAĞMEN...

Yakın zamanda Spor eğitmeni Arif Kaya tarafından kurulan ve sadece 5 aylık çalışmanın ardından Van'ın Çatak ilçesinde ilk kez düzenlenen Türkiye Rafting Şampiyonasına katılan Genç Murat Rafting takımı, büyük bir başarıya imza atarak şampiyonayı 16.sırada tamamladı.

"YOKLUKLARA RAĞMEN DÜNYA ŞAMPİYONLARINA KAFA TUTTULAR"

Şampiyona öncesi çalışmalarını Murat Nehrinde gerçekleştiren ve 5 ay boyunca eğitimlerini sürdüren Genç Murat Rafting takımı, sadece Genç kaymakamlığının verdiği destekle büyük işlere imza attı. Van'da düzenlenen turnuvaya birçok eksik meteryalle giden ve yokluklar içerisinde mücadele ederek yinede büyük bir süprize imza atarak turnuvayı 16.sırada tamamlayan Rafting takımı Bingölü başarıyla temsil etti.

"KAYA'DAN EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR"

Genç Murat Rafting Takımı antrenörü Arif Kaya turnuva sonrası yaptığı açıklamada, Son yılların revaçta olan spor dalı raftingi Bingöl'de tek temsil eden takım olduklarını ve sadece bir kaç kurumun desteği ile şampiyonaya katıldıklarını belirtti. Kaya, "Rafting şampiyonasına birçok eksikle gitmemize rağmen yinede bizlerin şampiyonaya katılmamızda ve büyük bir başarı yakalamamızda emeği geçen başta Sayın kaymakamımız Arif Gül'e, Gençlik hizmetleri Bingöl ve Genç Müdürlüğüne, Genç SYDV müdürlüğüne çok teşekkür ederim" dedi.


YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
24.05.2020
11:51
EN HÜZÜNLÜ BAYRAM!
EN HÜZÜNLÜ BAYRAM!
Bayram nedeniyle evlatlarının kabirlerine götürülen şehit anneleri, 24 Mayıs 1993 yılında hain terör saldırısı sonucu şehit edilen 33 askerin de anıtını ziyaret edip karanfil bıraktı.
24.05.2020
11:43
KORKULAN OLDU!
KORKULAN OLDU!
30 gündür yeni Korona virüs (Covid-19) vakası görülmeyen Bingöl'de, bazı kişilerin test sonucu pozitif çıktı.
19.05.2020
20:36
YILLAR SONRA HİZMETLE TANIŞTILAR
YILLAR SONRA HİZMETLE TANIŞTILAR
Belediyecilik hizmetlerinin uzun yıllar uğramadığı Yeşildere Mahallesi, Mehmet Zeki Dirik'in Genç Belediye Başkanı olması ile beraber hizmet görmeye başladı. Mahalle sakinleri ise, uzun yıllar sonra ilk defa bu kadar hummalı çalışmanın yürütülmesinin mutluluğunu yaşıyor.
19.05.2020
20:30
HİZMETTE SINIR TANIMIYOR!
HİZMETTE SINIR TANIMIYOR!
Çalışkanlığı ve yaptığı hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Meşedalı köyü muhtarı Burhan Aran, hayırsever vatandaşların da desteğini alarak kendi imkânlarıyla Yayla köyünde zırhlı güvenlik korucu noktası yaptırdı.
17.05.2020
20:37
GENÇ YEŞİLLENİYOR
GENÇ YEŞİLLENİYOR
Yeşil Genç, Temiz Genç sloganıyla çalışmalarını yürüten ve personeliyle birlikte yeşil alanlar oluşturan Başkan Mehmet Zeki Dirik, Küpar mezarlığında Bin 500 Adet fidanı toprakla buluşturdu.
17.05.2020
20:31
KORONAYI TAKAN YOK!
KORONAYI TAKAN YOK!
Koronavirüse karşı çeşitli önlemler alınsa da, Genç ilçesinde ki manzara görenleri şaşırtıyor. Yapılan onca 'evde kalın' uyarısına rağmen birçok vatandaşın sokaklarda pervasızca dolaştığı görülürken, ilçenin göbeği durumunda ki Dörtyol meydanındaki kalabalık şoke ediyor.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın