15 TEMMUZ'U RESİMLERİYLE ANLATTILAR!

Genç İlçesinde Yunus Emre İlkokulu öğrencileri, FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimini ve darbe şehitlerini anmak için resim sergisi açtı.

07 OCAK 2022 CUMA 11:57
1
335
0
AA aa
15 TEMMUZ`U RESİMLERİYLE ANLATTILAR!

Genç ilçesinde ilkokul öğrencileri, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Milli Birlik Günü konulu resim sergisi açtı. Yunus Emre İlkokulu öğrencileri tarafından hazırlanan serginin açılışına, İlçe Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu, Genç Belediyesi Başkanı Mehmet Zeki Dirik, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kenan Baysu, öğretmen ve öğrenciler katıldı. 

Kaymakam Kaptanoğlu, serginin açılışında emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek, bu tür etkinliklerin geleceğin teminatı olan çocuklarda ve gençlerde farkındalık oluşturduğunu söyledi. 

Okul Müdürü Ahmet Bural'da serginin okul  idaresi ve öğretmenler öncülüğünde düzenlendiğini belirterek, "15 Temmuz şehitlerimizi anmak amacıyla, öğrencilerin tamamen kendilerinin düşündüğü ve tasarladığı resim sergisini açtık. Emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın