27 Şubat 2024 Salı

AĞIN'DAN MURATSPOR'A DEPLASMAN DESTEĞİ

Hayırsever iş insanı Vahdettin Ağın, Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Yeni Genç Muratspor'un deplasmanda oynadığı Rüstempaşaspor maçının tüm giderlerini karşılayarak örnek bir davranışa imza attı.

03 ARALIK 2023 PAZAR 19:04
6
759
0
AA aa
AĞIN`DAN MURATSPOR`A DEPLASMAN DESTEĞİ

Bölgesel Amatör Lig (BAL) mücadele eden temsilcimiz Yeni Genç Muratspor'un deplasmanlarda oynadığı maçlarda hayırsever iş insanlarının verdiği maddi manevi destek ilçe kamuoyunda büyük takdir toplarken, Gençli hemşerimiz hayırsever iş insanı Vahdettin Ağın'da destek furyasına katılan isimlerden oldu ve temsilcimizin Elazığ Rüstempaşaspor ile oynadığı maçın tüm masraflarını tek başına üstlenerek büyük bir fedakârlık örneği gösterdi. 

AĞIN: "ÇOCUKLUK SEVDAMIZ MURATSPOR'A HERKESİN DESTEK OLMASI GEREKİYOR" 

Bal Liginde mücadele eden temsilcimizin her daim yanında olan ve son oynanan Rüstempaşaspor maçının tüm giderlerini karşılayarak örnek bir davranışa imza atan Vahdettin Ağın, "Çocukluk sevdamız Muratspor'a destek olmak bizler için mutluluk verici. Maddi ve manevi olarak takımımızın yanında olmaya  devam edeceğiz. İster Genç'te olsun, ister yurtiçi ve yurtdışında ikamet eden tüm hemşerilerimin maddi anlamda kulübümüze destek olması benim de en büyük temennimdir. İnşallah bundan sonraki süreçte de takımımızın yanında olmaya ve canı gönülden desteklemeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

“MURATSPOR KULÜBÜNDEN AĞIN'A TEŞEKKÜR”

Hayırsever iş insanına verdiği desteklerden ötürü teşekkür eden ve bu davranışın tüm herkese örnek olmasını dileyen Yeni Genç Muratspor yönetimi ise,  “Bu hafta sonu oynadığımız ve 2-0 mağlup olduğumuz mücadelenin tüm masraflarını üstelenen saygıdeğer iş insanımız Vahdettin Ağın beye kulübümüz adına şükranlarımızı sunuyoruz. Bu duyarlılığı diğer iş insanlarımızdan da beklediğimizi ifade etmek istiyoruz”

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın