15 Ağustos 2022 Pazartesi

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Genç Kaymakamlığı ve Belediye, Raftingde elde ettikleri başarılar ile göğsümüzü kabartan sporcuları yemekte ağırladı. Öğrencilere elde ettikleri başarılardan dolayı çeşitli hediyeler verildi.

29 HAZİRAN 2022 ÇARŞAMBA 20:33
0
847
0
AA aa
BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Kurulduğu ilk günden bu yana elde ettiği başarılarla Genç ilçesinin Türkiye çapında duyulmasında büyük katkıları olan Genç Murat Rafting takımı, Rize'de yapılan yarışmada da büyük bir başarı elde etti. Elde ettiği başarılar ile adını Türkiye Finallerine yazdıran Genç Murat Rafting takımı, 01 Temmuz – 03 Temmuz tarihleri arasında Muğla'da düzenlenecek olan şampiyonada Bingöl'ü temsil edecek.

Yarışmalar öncesi sporcular ile moral yemeğinde bir araya gelen Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu ve Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, elde ettikleri başarılardan dolayı öğrencileri kutlarken, her zaman kendilerinin yanında olduklarını ifade ettiler.

Öğrencilere yemekten sonra çeşitli hediyeler takdim eden yetkililer sporculardan şampiyonluk beklediklerini belirterek Genç Belediyesi tarafından tahsis edilen araçla Muğla'ya uğurladı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın