BOZUK YOLLAR ONARILIYOR

Genç Belediyesi, doğalgaz çalışmalarından dolayı tahribata uğrayan imar yollarında çalışma gerçekleştiriyor. Doğalgaz, Drenaj ve Asbestli boruların çalışmalarının bitmesinin ardından ise yolların tamamı yapılacak.

05 EKİM 2021 SALI 11:37
0
912
0
AA aa
BOZUK YOLLAR ONARILIYOR

Göreve geldiği günden bu yana ekipleriyle beraber sürekli sahada olan ve yürütülen işleri şantiye şefi gibi takip eden Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik'in çalışma azmi kamuoyunun da takdirini topluyor. 

Çalışmalarını aralıksız sürdüren Belediye ekipleri, ana arterlerde doğalgaz çalışmalarından dolayı tahribata uğrayan yolları parke ile kaplıyor. 

Yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiğini belirtti. 

Başkan Dirik; “İlçemizde Doğalgaz çalışmaları sonucu bozulan İmar Yollarımızın onarımına kurban keserek başlattık. Rabbim kazasız bitirmeyi nasip eylesin" ifadelerini kullandı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın