DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

HÜDA PAR Genç İlçe Teşkilatı Gençlik kolları tarafından düzenlenen kompozisyon yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi.

01 MART 2021 PAZARTESİ 13:22
0
930
0
AA aa
DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Genç HÜDA PAR teşkilatı tarafından yakın zamanda kompozisyon yarışması düzenlenmiş ve yarışmaya yüksek katılım sağlanmıştı. Jüri üyeleri tarafından oylama sonucunda 4 ayrı kategoride başarı elde edenler İl Başkanı Refik Alpaya'nın katıldığı törenle ödüllerine kavuştu.

HÜDA PAR Genç İlçe teşkilatında düzenlenen ödül törenine İl Başkanı Refik Alpaya, Genç İlçe Başkanı İdris Ağırbaş ve HÜDA Par Yönetim kurulu üyeleri katıldı.

4 ayrı kategoride yapılan yarışma sonucunda; 1. Kategoride Meryem Narin, 2. Kategoride Burak Koçu, 3. Kategoride İsa Övün, 4. Kategoride ise Veysel Bozyiğit birinci olarak ödül kazanan isimler oldu.

Yarışma sonrası açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Genç İlçe Başkanı İdris Ağırbaş, “Kendisine güvenen ve bu uğurda bir şeyler yapabilirim diyen gençliğe ihtiyacımız var. Bu doğrultuda bizde gençlerimizin yazdıkları kompozisyonları bir kitap haline getirip Halkımıza dağıtacağız inşallah. Tekrardan katılımcı kardeşlerime ve emeği geçen Gençlik kollarımıza Teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın