21 Temmuz 2024 Pazar

DEV EKRANDA MİLLİ MAÇ COŞKUSU

Genç'te vatandaşlar, Türkiye'nin Hollanda'ya 2-1 yenildiği milli maçı; Kent Meydanında kurulan dev ekranda büyük bir heyecanla izledi. Yoğun tezahüratların yapıldığı alanda maçın kaybedilmesiyle beraber vatandaşlar büyük bir üzüntü yaşadı.

07 TEMMUZ 2024 PAZAR 00:58
0
392
0
AA aa
DEV EKRANDA MİLLİ MAÇ COŞKUSU

Genç Kaymakamlığı ve Genç Belediyesi, milli takıma destek olmak amacıyla dev ekranda maç keyfi yaşattı. Maçı kurulan dev ekrandan izlemek için Kent Meydanına akın eden Genç halkı, müsabakanın başlangıcında A Milli Takım lehine alkış ve tezahüratlarda bulundu. Milli takım forması giyen katılımcılar, ellerindeki Türk bayraklarıyla karşılaşmayı izledi.

Maç, Genç Kaymakamı Muhammet Güzel, Belediye Başkanı Kemal Tartar,  kurum amirleri ve vatandaşların katılımıyla coşkulu şekilde takip edildi.

Maçın 2-1 kaybedilmesinin ardından vatandaşlar buruk bir şekilde meydandan ayrıldı.

Maçın ardından açıklamalarda bulunan vatandaşlardan Abdullah Kalkan; Dev ekranda harika bir Maç izledik. Her kesimden vatandaşımız bir araya geldiler. Gerçekten de çok güzel bir organizasyondu. Milli takımı da büyük bir coşkuyla destek verdiler. Ama olmadı nasip değilmiş. Biz yine de milli takımla gurur duyuyoruz. Kendilerine canı gönülden teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
18.07.2024
16:49
VATANDAŞLAR TELEFON FENERİYLE YÜRÜYOR
VATANDAŞLAR TELEFON FENERİYLE YÜRÜYOR
Kültür Mahallesi Muhtarı Halim Savuk, birçok sokakta sokak lambası olmadığını ifade ederek mağduriyetin giderilmesi gerektiğini söyledi.
18.07.2024
16:44
TOKİ KONUTLARI YÜKSELİYOR!
TOKİ KONUTLARI YÜKSELİYOR!
Genç Bingöl Karayolunda Toplu Konut İdaresi tarafından yapımına başlanan 800 konutun inşaat çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
18.07.2024
16:32
TANER: `HAKKINIZI HELAL EDİN`
TANER: 'HAKKINIZI HELAL EDİN'
Genç ilçesinde uzun yıllardır Ziraat Bankası Müdürlüğünü yürüten Necat Taner, Malatya Pütürge Ziraat Bankası Müdürlüğüne atandı. Taner, Genç'ten ayrılmanın zor olduğunu belirtirken, tüm Genç halkından helallik istediğini ifade etti.
18.07.2024
16:26
KAYMAKAM GÜZEL, KÖYLÜLERLE BULUŞTU
KAYMAKAM GÜZEL, KÖYLÜLERLE BULUŞTU
Genç ilçesi Kaymakamı Muhammet Güzel, Bulgurlu Köyü'nde vatandaşlarla bir Saraya gelerek taleplerini dinledi.
18.07.2024
16:10
DÜNYANIN EN İYİ BALINDA HASAT ZAMANI
DÜNYANIN EN İYİ BALINDA HASAT ZAMANI
Tadı ve aroması ile son yıllarda 9 farklı dalda ödül alıp dünya birincilikleri bulunan ve geçtiğimiz hafta AB Coğrafi İşaret Tescili alan Bingöl balında hasat dönemi başladı. Genç ilçesi Çotela Dağı eteklerinde, yüzlerce çeşit çiçeğin bulunduğu yaylara 3 ay önce kovanlarını yerleştiren bal üreticileri, yaz sezonu ile birlikte bal hasadına başladı.
18.07.2024
01:10
EFSANE KAYMAKAM VALİ OLDU!
EFSANE KAYMAKAM VALİ OLDU!
Genç ilçesinde Kaymakamlık görevinde bulunup daha sonra Valilik koltuğuna oturanların sonuncusu ilçede yaptığı yatırımlar ile efsane diye adlandırılan Abdullah Köklü oldu. Köklü, kararname kapsamında Tokat Valisi olarak atandı.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın