ERDEM'DEN İTFAİYE HAFTASI ZİYARETİ

Genç Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Erdem, 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiyeciler Haftası nedeniyle Genç İtfaiye Amirliği'ni ziyaret etti.

30 EYLÜL 2021 PERŞEMBE 14:20
0
625
0
AA aa
ERDEM`DEN İTFAİYE HAFTASI ZİYARETİ

Belediye Başkan Yardımcısı Erdem, İtfaiye Amirliği'ni ziyaret ederek personelin itfaiye haftasını kutladı. 

Başarılı ve zor bir görev yapan itfaiye personelimizin haftasını kutluyor özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum diyen Erdem, “İtfaiye personeli 24 saat hizmet usulüne göre çalışan bir birimimiz. Sizler insanların zor zamanlarında en büyük ümidi oluyorsunuz. Yangınlara özveriyle müdahale eden, cesaretle korkmadan olayın üzerine giden, yerine göre bir başkasının canını ve malını kurtarmak için kendi canını feda edebilen özveri ile hareket eden sizlerin varlığı, ilçemizde yaşayan bütün hemşerilerimizin güven ve huzur içinde olmalarına vesile oluyorlar” dedi. 

İtfaiye Amiri Yüksel Barlas ise bu anlamlı günde kendilerini yalnız bırakmayan Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Erdem'e teşekkür ederek itfaiye personeli olarak Genç halkı için 7/24 görevlerinin başında olduklarını söyledi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın