FIRTINA MAĞDUR ETTİ!

Genç İlçesi Yenişehir Mahallesi TOKİ Konutlarında şiddetli fırtına nedeniyle çatılar uçarken bina sakinleri ise mağdur olduklarını belirterek yetkililerden yardım istedi.

10 MAYIS 2021 PAZARTESİ 16:44
0
382
0
AA aa
FIRTINA MAĞDUR ETTİ!

Genç ilçesinde geçtiğimiz hafta içerisinde etkili olan fırtına sonucu TOKİ konutlarında çatılar uçtu elektrikler kesildi. Çatıların uçması ile korku dolu anlar yaşayan TOKİ sakinleri deprem korkusu nedeniyle kendilerini dışarıya atmak zorunda kaldı.

İtfaiye ekiplerinin desteği ile savrulan çatı saçakları toplanırken, TOKİ sakinleri ise maddi kayıplarının olduğunu ve destek beklediklerini ifade etti.

“DESTEK BEKLİYORUZ”

TOKİ sakinleri, “Pandemi nedeniyle hepimiz zor günler geçirirken birde üstüne yaşanan bu afet sonucu hepimiz daha çok mağdur duruma düştük. Çatımızı onaracak veyahut yapacak gücümüz yok. Çatının açık kalması yaşanabilecek diğer felaketlerde daha çok zarar verecektir. Çatılarımızın bir an önce onarılması gerekiyor. Devlet büyüklerimizden sorunumuza çözüm bulmalarını talep ediyoruz”

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
16.06.2021
12:06
EMNİYET, İSTİSMARCININ PEŞİNDE
EMNİYET, İSTİSMARCININ PEŞİNDE
Genç İlce Emniyet Müdürlüğü önceki gün TOKİ bölgesinde yaşandığı iddia edilen İstismar olayının ardından tüm ekipleri seferber etti.
12.06.2021
15:27
YILLARIN ÖZLEMİ SONA ERDİ!
YILLARIN ÖZLEMİ SONA ERDİ!
Belediyecilik hizmetlerinin uzun yıllar uğramadığı Yeşildere Mahallesi, Mehmet Zeki Dirik'in Genç Belediye Başkanı olması ile beraber hizmet görmeye başladı. Belediye tarafından yaptırılmaya başlanan köprü, yakın zamanda mahalle halkının hizmetine sunulacak.
12.06.2021
15:22
RAFTİNG`DE BÜYÜK BAŞARI!
RAFTİNG'DE BÜYÜK BAŞARI!
Temsilcimiz Genç Murat Rafting Takımı Türkiye Rafting Şampiyonası 1. ayak Mili Takım seçme yarışlarında 50 kulüp arasında ilk 10'a girerek büyük bir başarı elde etti.
12.06.2021
15:20
NİHAYET ATAMA YAPILDI!
NİHAYET ATAMA YAPILDI!
Genç Devlet Hastanesi'nde uzun zamandır ihtiyaç duyulan Genel Cerrah Uzmanı kadrosuna nihayet atama yapıldı. Ataması yapılan Genel Cerrahi Uzmanı Mehmet Furkan Sağdıç, görevine başladı.
12.06.2021
15:16
TEKSTİL FABRİKALARI İSTİHDAMI ARTIRDI
TEKSTİL FABRİKALARI İSTİHDAMI ARTIRDI
Genç ilçesinde tekstil atölyelerinin sayısı her geçen gün artıyor. Açılan tekstil fabrikaları gençlerin ve kadınların ekmek kapısı olurken, batıya göçü de engelliyor. Son olarak açılan AK Tekstil ile beraber 42 kişi daha iş sahibi olmanın sevincini yaşadı.
12.06.2021
15:13
YOKSULLUK VE İŞSİZLİK HAD SAFHADA
YOKSULLUK VE İŞSİZLİK HAD SAFHADA
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Genç ilçesinde vatandaşlarla buluşmasında işsizliğin ve yoksulluğun had safhada olduğunu, esnafın ise yaşayamaz duruma geldiğini söyledi.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın