GENÇ'E ÇOK YAKIŞACAK

Genç ilçesinin estetik görünümüne önemli katkı sağlayacak olan Kent Meydanında çalışmalar tamamlanma aşamasına geldi. Vatandaş, meydanda kurulacak dev ekran ile hem milli maçların heyecanını yaşayacak, hem de Yeşilçam filmleriyle nostalji dolu anlar yaşayacak.

28 ŞUBAT 2021 PAZAR 13:21
1
1261
0
AA aa
GENÇ`E ÇOK YAKIŞACAK

Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, seçim döneminde verdiği vaatlerin gerçekleşmesi için çalışmalara devam ederken son olarak eski hükümet konağı alanının kent meydanına dönüşmesi ve yeşil alan olarak kullanılması için hazırladığı projeyi Çevre ve Şehircilik Bakanlığına sunmuş ve proje kabul edilmişti. Ağustos ayında ilk kazması vurulan kent meydanın içeriğinde şelale, oturma bankları, süs havuzu, led aydınlatmalar, kültürel etkinliklerin yapılabileceği sosyal donatıların hazırlandığı ve çalışmaların yakın zamanda biteceği öğrenildi.

“VATANDAŞ HAYRAN KALDI”

Çalışmaların son sürat devam ettiği ve kısa zaman içerisinde Genç halkının hizmetine sunulacak olan kent meydanını çok beğendiklerini belirten vatandaşlar, “Bu kadar güzel ve estetik olması takdire şayandır. Özellikle yaz akşamlarında hem milli maçları, hem dini sohbetleri hem de Yeşilçam filmlerini izleyeceğimiz ekranın kurulması da ayrıca güzel olmuş. Hem hizmet konusunda hem de yürüttüğü projelerle böylesi güzel mekânları ilçemize kazandırdığı için Belediye Başkanımız Mehmet Zeki Dirik'e teşekkür ediyoruz”

HABER : SİNAN ATAN 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın