GENÇ'E YAKIŞAN GALA

Genç'in doğal güzellikleri, kültürel yapısı, tarihi ve turistik mekânlarının tanıtıldığı Genç İçin Söyle'nin gala gecesi düzenlendi.

19 MAYIS 2022 PERŞEMBE 20:07
0
1008
0
AA aa
GENÇ`E YAKIŞAN GALA

Genç ilçesi tarihinde ilk defa yapılan ve Genç'in doğal güzellikleri, kültürel yapısı, tarihi ve turistik mekânları tanıtılan Genç İçin Söyle' projesinin galası Kent Meydanında yapıldı.

Gala Gecesine Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, kurum amirleri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Gala Gecesinde konuşan Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, “Bu güzel ve anlamlı projeye öncülük yapan değerli kardeşim Emrah Göral'ı ve ekibini kutluyorum. Projede emeği geçen herkesi yürekten tebrik ediyorum. Hayırlı olsun, Emrah kardeşimiz bize geldi ilçemizin tanıtımı için projesini uygun bulduk ve destekte bulunduk. Geçen yıl pandemiden dolayı ertelenen Gala Gecesi bugüne nasip oldu. İzledik gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş bizde tanıtımı için gerekli destekler de bulunacağız. İlçemizin tarihi yerlerin tanıtımı yapılmış çok beğendim herkesin emeğine sağlık.”

Genç İçin Söyle Projesinin Yapımcısı Emrah Göral ise, “ Projemizin bugün Galasını düzenledik. İlçemizin tanıtımı için yürüdüğümüz bu yolda çok şükür ki bugünleri görebildik. Tanıtım projemiz ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun. Projenin başından bu güne desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Genç Belediyesine ve Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik'e Genç Kaymakamlığına projemize destek veren herkese minnettarım.”

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
01.07.2022
17:24
DAP, GENÇ`E 9 ATÖLYE KURACAK
DAP, GENÇ'E 9 ATÖLYE KURACAK
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün DAP'a sunduğu 800 Bin TL'lik Tasarım Beceri Atölyeleri ile Düşünen, Tasarlayan, Üreten ve Gelişen Genç Projesi 212 proje arasında en yüksek puanı alarak desteklenmeye hak kazandı. Proje kapsamında 9 adet Tasarım Beceri Atölyesi açılacak
01.07.2022
12:10
VEFA PROJESİYLE YÜZLERİ GÜLÜYOR
VEFA PROJESİYLE YÜZLERİ GÜLÜYOR
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı koordinesindeki Vefa ekipleri, engelli ve ihtiyaç sahibi ailelerin evlerini yaklaşan Kurban Bayramı öncesi temizlemeye başladı. Projede dezavantajlı 15 kadında bu şekilde istihdam ediliyor.
01.07.2022
10:50
TREN YOLCULUĞUNA RAĞBET ARTTI
TREN YOLCULUĞUNA RAĞBET ARTTI
Şehirlerarası otobüs ve Uçak bilet fiyatlarını pahalı bulan vatandaşlar, trene yöneldi. Kurban Bayramı öncesi trenlerdeki doluluk oranı yüzde 100'e ulaşınca TCDD, mevcut tarifelere ek olarak 2 ek daha sefere koydu.
01.07.2022
09:01
VEDA YEMEĞİYLE UĞURLANDILAR
VEDA YEMEĞİYLE UĞURLANDILAR
Hâkimler ve Savcılar Kurulu 1. Dairesince hazırlanan 2022 adli ve idari yargı ana kararnamesi ile tayini çıkan hâkim ve savcılara mesai arkadaşları veda yemeği düzenledi.
30.06.2022
13:12
PROTOKOLDEN FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ
PROTOKOLDEN FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ
Koruyucu Aile Günü dolayısıyla koruyucu ailelerin ve il protokolünün katılımı ile farkındalık yürüyüşü yapıldı. 
30.06.2022
11:42
GENÇLİ İŞÇİ ÖLÜMDEN DÖNDÜ
GENÇLİ İŞÇİ ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Bodrum'da, bir oto yıkamacıda çalışan 17 yaşındaki Gençli hemşerimiz Yusuf Bozyiğit'e yüksek voltajlı elektrik çarptı. 10 dakika boyunca kalbi duran, başta akciğerleri olmak üzere pek çok iç organında tahribat meydana gelen Bozyiğit, İzmir'de gördüğü tedavi sonucu adeta ölümden döndü
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın