GENÇ'Lİ ÖĞRENCİDEN BÜYÜK BAŞARI

Genç Atatürk Ortaokulu öğrencilerinden Melis Anakor, 2 Bin öğrencinin girdiği kazanım degerlendirme sınavında il birincisi oldu. Okul yönetimi de Anakor'u bisiklet ile ödüllendirdi.

20 MAYIS 2022 CUMA 16:50
3
475
0
AA aa
GENÇ`Lİ ÖĞRENCİDEN BÜYÜK BAŞARI

Genç Atatürk Ortaokulu, eğitimde gösterdiği başarı çıtasını her geçen gün yükseltiyor. Okul yönetimi ve öğretmenlerin gayretli çalışmaları da meyvelerini vermeye devam ediyor. 

Son olarak Bingöl genelinde 2 Bin öğrencinin girdiği kazanım değerlendirme sınavında büyük bir başarı sağlayan ve tüm sorulara doğru yanıt vererek İl birincisi olmaya hak kazanan 6.sınıf öğrencisi Melis Anakor, ilçemizin gururu oldu. 

Genç Atatürk Ortaokulu idaresi de hem öğrenciyi taktir etmek hem de diğer öğrencilere örnek olması amacıyla Anakor'u Bisiklet ile ödüllendirdi. 

Arkadaşlarının alkışları eşliğinde bisikletini alan Anakor ise, başta ailesi olmak üzere, öğretmenlerine, okul idaresine ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
01.07.2022
17:24
DAP, GENÇ`E 9 ATÖLYE KURACAK
DAP, GENÇ'E 9 ATÖLYE KURACAK
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün DAP'a sunduğu 800 Bin TL'lik Tasarım Beceri Atölyeleri ile Düşünen, Tasarlayan, Üreten ve Gelişen Genç Projesi 212 proje arasında en yüksek puanı alarak desteklenmeye hak kazandı. Proje kapsamında 9 adet Tasarım Beceri Atölyesi açılacak
01.07.2022
12:10
VEFA PROJESİYLE YÜZLERİ GÜLÜYOR
VEFA PROJESİYLE YÜZLERİ GÜLÜYOR
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı koordinesindeki Vefa ekipleri, engelli ve ihtiyaç sahibi ailelerin evlerini yaklaşan Kurban Bayramı öncesi temizlemeye başladı. Projede dezavantajlı 15 kadında bu şekilde istihdam ediliyor.
01.07.2022
10:50
TREN YOLCULUĞUNA RAĞBET ARTTI
TREN YOLCULUĞUNA RAĞBET ARTTI
Şehirlerarası otobüs ve Uçak bilet fiyatlarını pahalı bulan vatandaşlar, trene yöneldi. Kurban Bayramı öncesi trenlerdeki doluluk oranı yüzde 100'e ulaşınca TCDD, mevcut tarifelere ek olarak 2 ek daha sefere koydu.
01.07.2022
09:01
VEDA YEMEĞİYLE UĞURLANDILAR
VEDA YEMEĞİYLE UĞURLANDILAR
Hâkimler ve Savcılar Kurulu 1. Dairesince hazırlanan 2022 adli ve idari yargı ana kararnamesi ile tayini çıkan hâkim ve savcılara mesai arkadaşları veda yemeği düzenledi.
30.06.2022
13:12
PROTOKOLDEN FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ
PROTOKOLDEN FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ
Koruyucu Aile Günü dolayısıyla koruyucu ailelerin ve il protokolünün katılımı ile farkındalık yürüyüşü yapıldı. 
30.06.2022
11:42
GENÇLİ İŞÇİ ÖLÜMDEN DÖNDÜ
GENÇLİ İŞÇİ ÖLÜMDEN DÖNDÜ
Bodrum'da, bir oto yıkamacıda çalışan 17 yaşındaki Gençli hemşerimiz Yusuf Bozyiğit'e yüksek voltajlı elektrik çarptı. 10 dakika boyunca kalbi duran, başta akciğerleri olmak üzere pek çok iç organında tahribat meydana gelen Bozyiğit, İzmir'de gördüğü tedavi sonucu adeta ölümden döndü
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın