GİBS-DER'DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Genç İçin Bir Saat grubu üyeleri korona virüsle mücadelede en ön safta yer alan sağlık çalışanları ile huzurun bekçileri olan polis ve jandarma ekiplerini ziyaret ederek tatlı ve çiğköfte ikramında bulundu.

09 MAYIS 2021 PAZAR 23:04
1
762
0
AA aa
GİBS-DER`DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Genç İçin Bir Saat Grubu (GİBS-DER) ramazan ayı nedeniyle iftar saatlerinde ailelerinden uzakta kalan sağlıkçı ve güvenlik görevlilerini ziyaret ederek çeşitli ikramlarda bulundu ve görevlerinde başarılar diledi.

Nöbet tutan sağlık çalışanları ile polis ve jandarma ekipleri ise, Genç İçin Bir Saat Grubu bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Genç İçin Bir Saat Grubu (GİBS-DER) Başkanı Anıl Korkut, "Dernekte görev alan arkadaşlarımızla birlikte geldik ve bizlerin sağlığı ve huzuru için nöbet tutan çalışanlarımıza çiğköfte ve tatlı ikramında bulunduk. Gönüllerini bir nebze de olsa hoş edebilmişsek ne mutlu bizlere. Kendilerine, misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Görevlerinde başarılar diliyoruz, Allah onların yardımcısı olsun" dedi.

Sağlık çalışanları ile güvenlik görevlileri ise anlamlı ziyaretlerinden dolayı Genç İçin Bir Saat Grubu üyelerine teşekkür etti.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
16.06.2021
12:06
EMNİYET, İSTİSMARCININ PEŞİNDE
EMNİYET, İSTİSMARCININ PEŞİNDE
Genç İlce Emniyet Müdürlüğü önceki gün TOKİ bölgesinde yaşandığı iddia edilen İstismar olayının ardından tüm ekipleri seferber etti.
12.06.2021
15:27
YILLARIN ÖZLEMİ SONA ERDİ!
YILLARIN ÖZLEMİ SONA ERDİ!
Belediyecilik hizmetlerinin uzun yıllar uğramadığı Yeşildere Mahallesi, Mehmet Zeki Dirik'in Genç Belediye Başkanı olması ile beraber hizmet görmeye başladı. Belediye tarafından yaptırılmaya başlanan köprü, yakın zamanda mahalle halkının hizmetine sunulacak.
12.06.2021
15:22
RAFTİNG`DE BÜYÜK BAŞARI!
RAFTİNG'DE BÜYÜK BAŞARI!
Temsilcimiz Genç Murat Rafting Takımı Türkiye Rafting Şampiyonası 1. ayak Mili Takım seçme yarışlarında 50 kulüp arasında ilk 10'a girerek büyük bir başarı elde etti.
12.06.2021
15:20
NİHAYET ATAMA YAPILDI!
NİHAYET ATAMA YAPILDI!
Genç Devlet Hastanesi'nde uzun zamandır ihtiyaç duyulan Genel Cerrah Uzmanı kadrosuna nihayet atama yapıldı. Ataması yapılan Genel Cerrahi Uzmanı Mehmet Furkan Sağdıç, görevine başladı.
12.06.2021
15:16
TEKSTİL FABRİKALARI İSTİHDAMI ARTIRDI
TEKSTİL FABRİKALARI İSTİHDAMI ARTIRDI
Genç ilçesinde tekstil atölyelerinin sayısı her geçen gün artıyor. Açılan tekstil fabrikaları gençlerin ve kadınların ekmek kapısı olurken, batıya göçü de engelliyor. Son olarak açılan AK Tekstil ile beraber 42 kişi daha iş sahibi olmanın sevincini yaşadı.
12.06.2021
15:13
YOKSULLUK VE İŞSİZLİK HAD SAFHADA
YOKSULLUK VE İŞSİZLİK HAD SAFHADA
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Genç ilçesinde vatandaşlarla buluşmasında işsizliğin ve yoksulluğun had safhada olduğunu, esnafın ise yaşayamaz duruma geldiğini söyledi.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın