15 Ağustos 2022 Pazartesi

HASTA ZİYARETİNDE BULUNMAYIN UYARISI!

Omicron varyantı ile birlikte ülke genelinde olduğu gibi Genç ilçesinde de vaka sayıları arttı. Genç Devlet Hastanesi, vatandaşları, zorunlu olmadıkça hasta ziyaretinde bulunmaması konusunda uyardı.

12 OCAK 2022 ÇARŞAMBA 16:22
0
915
0
AA aa
HASTA ZİYARETİNDE BULUNMAYIN UYARISI!

Genç ilçesinde son zamanlarda vaka sayılarında büyük bir artış yaşandı. Maske, mesafe ve hijyen kurallarının unutulduğu ilçede aşı yaptırmayanların sayısı ise bir hayli fazla. Yaşananlar ürkütücü yükseliş sonrası tedbirlerini artıran Genç Devlet Hastanesi ise zorunlu olmadıkça hastaneye hasta ziyaretinde bulunmama çağrısı yaptı.

Genç Devlet Hastanesinden yapılan uyarıda; “Bildiğiniz üzere Kovid-19'unOmicron varyantı büyük bir bulaş hızına sahip. Bu sebeple sizleri ve hastaları daha fazla koruyabilmek için zorunlu haller dışında hastane ziyaretinde bulunmamanız rica olunur. Aşınızı olun, maskenizi takın, mecbur olmadıkça yakın temastan kaçının. Hep birlikte bu hastalıktan kurtulacağız” denildi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın