HAYIRSEVER İŞADAMINA TEŞEKKÜR BELGESİ

Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, Genç ilçesinde yaptığı hayırlı işler ile takdir toplayan Diyarbakır Final Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Gençli hemşerimiz Şahin Otu'ya teşekkür belgesi takdim etti.

06 EKİM 2021 ÇARŞAMBA 18:51
1
1213
0
AA aa
HAYIRSEVER İŞADAMINA TEŞEKKÜR BELGESİ

Genç ilçesi başta olmak üzere birçok ilde yaptığı hayırlı işlerle adından sıkça söz ettiren hayırsever işadamı hemşerimiz Şahin Otu, Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik'in girişimleri ile Küpar Mezarlığında yatan anne ve babasının hayratına bay- bayan mescidi, gasil hane ve lavabolar yaptı.

Yaptığı hayırlı işin tamamlanmasının ardından ilçeye gelen Otu ve beraberindekiler, Küpar mezarlığında yaptıkları ziyaretin ardından Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik'i makamında ziyaret etti.

DİRİK: “ALLAH KENDİSİNDEN RAZI OLSUN BAŞARILARI DAİM OLSUN”

Şahin Otu'ya hem Genç ilçesinde hem de köylerde yaptığı hayırlı hizmetlerden dolayı şükran borçlu olduklarını ifade eden Başkan Dirik, “Hemşerimiz İş İnsanı Sayın Şahin Otu tarafından İlçemiz Kültür Mahallesi Mezarlığında Babası ve Annesi adına yaptırdığı; Bay- Bayan Mescidi, Lavabolar ve Gasilhane için Teşekkür Belgemizi Kendilerine takdim ettik. İş hayatında kendilerine başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın