KAPTANOĞLU, KÖYLÜLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ

Genç Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu, İlçeye bağlı köylerin ihtiyaç ve çalışmalarını yerinde tespiti için köy ziyaretlerine devam ediyor. Kaptanoğlu, Yenisu köyünü ziyaret ederek köylülerin sorunlarını dinledi ve sorunların çözümü için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti.

02 ARALIK 2021 PERŞEMBE 16:11
0
307
0
AA aa
KAPTANOĞLU, KÖYLÜLERİN SORUNLARINI DİNLEDİ

Kaymakam Kaptanoğlu, Jandarma Komutanı Binbaşı Deniz Işılar, İl Encümeni Mehmet Balcı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mecit Elüstü ve beraberindekilerle Genç ilçesinin en ücra köylerinden biri olan Yenisu'ya ziyaret gerçekleştirdi.

Köylülerle sohbet eden Kaymakam Kaptanoğlu; köylülerin sorun ve sıkıntılarını dinleyerek ilçeye bağlı köylerin sorunlarının çözümü için kaymakamlık olarak ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

“SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Kaymakam Kaptanoğlu yaptığı açıklamada; “Köylerimizi devamlı gezerek köy muhtarlarımızla birlikte köylerin sorunlarını yerinde göreceğiz. Amacımız köylerimiz hakkında bilgi sahibi olarak sorunların çözümlerini bulmak. Köylerdeki eksikleri yerinde tespit ederek en kısa sürede giderilmesini sağlamaktır.” dedi.

“KAYMAKAMIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Kaymakam Kaptanoğlu ve beraberindekilerin köylerine yaptıkları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren köylüler, “Devlet büyüklerimizin köyümüze gelerek bizler ile ilgilenmeleri ve sorunlarımızı dinlemeleri bizleri çok mutlu ediyor. İnşallah İlçemize geldiği günden beri çalışkanlığıyla adından sıkça söz ettiren kaymakamımız sayesinde refah düzeyi çok daha yüksek şekilde yaşarız” şeklinde konuştular.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın