28 Ocak 2023 Cumartesi

KIRMIZI FIRTINA HAYIRLI OLSUN!

Genç Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'nün filosuna merdiveni 28 metreye kadar yükselebilen tam donanımlı itfaiye aracı kazandırıldı.

26 KASIM 2022 CUMARTESİ 21:27
1
1108
0
AA aa
KIRMIZI FIRTINA HAYIRLI OLSUN!

Genç Belediyesi, Devlet Malzeme Ofisinden alınan tam donanımlı itfaiye aracına kavuştu.
Hali hazırda 1 adet itfaiye aracı, 1 adet arazöz, 2 adet su tankeri bulunan Genç Belediyesi artan talep üzerine bir adet tam donanımlı itfaiye aracı ile öncü arabası alımı için çalışmalar yürütmüştü. Çalışmalar neticesinde 28 metre hidrolik merdivenli ve tam donanımlı olan itfaiye aracı bugün itibariyle Genç'e getirildi ve araç filosu güçlendirilmiş olurken öncü arabasının ise yakın zamanda ilçeye getirileceği öğrenildi.

Konuyla ilgili Genç Belediyesinden yapılan açıklamada; "Olaylara en hızlı, en kolay bir şekilde müdahale edebilmek için araç filomuzu 28 metre hidrolik merdivenli ve tam donanımlı olan itfaiye aracı ile güçlendirdik. Kırmızı Fırtınamız ilçemiz için hayırlı uğurlu olsun" ifadelerine yer verildi. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın