MAHSUR KALANLARA KUMANYA DESTEĞİ

Genç Diyarbakır Karayolu yoğun kar yağışı nedeniyle trafiğe kapatılırken, AFAD ve Kızılay ekipleri de mahsur kalan vatandaşlara kumanya desteği verdi.

19 OCAK 2022 ÇARŞAMBA 14:14
1
1088
0
AA aa
MAHSUR KALANLARA KUMANYA DESTEĞİ

Dün öğle saatlerinden itibaren başlayan ve gece yarısı etkisini artıran kar yağışı nedeniyle Bingöl ve ilçelerinde esaret yaşanırken, Genç- Diyarbakır, Bingöl –Erzurum ve Bingöl – Muş Karayolları da ulaşıma kapandı. Gece saatlerinden itibaren yol açma çalışmalarının devam ettiği Karayollarında mahsur kalanların imdadına da ADAF ve Kızılay ekipleri yetişti.

“MAHSUR KALANLARA KUMANYA DAĞITILDI”

AFAD ve Kızılay ekipleri tarafından dün geceden beri yollarda mahsur kalan vatandaşlara, sıcak çorba, helva, ekmek, su ve diğer ihtiyaçları olan gıda malzemeleri dağıtıldı. Vatandaşlar AFAD ve Kızılay ekiplerine yapılan yardımlardan dolayı teşekkür ederken yol açma çalışmalarının ise aralıksız devam ettiği öğrenildi.


 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın