21 Temmuz 2024 Pazar

ŞAMPİYON, ATLETİCO WAY BABO

Genç Devlet Hastanesi tarafından Kovid-19 ile mücadelede fedakarca hizmet veren personelin moral ve motivasyonunu yükseltemeye yönelik düzenlenen Futbol Turnuvası'nın final maçında Atletico Way Babo takımı Nuh'un Gemisi takımını 5-3 mağlup ederek şampiyon oldu.

17 HAZİRAN 2022 CUMA 22:13
0
1496
0
AA aa
ŞAMPİYON, ATLETİCO WAY BABO

Genç Devlet Hastanesi tarafından düzenlenen ve aralarında doktor, hemşire, temizlik görevlisi gibi sağlık çalışanlarının bulunduğu 7 takım, futbol turnuvasında mücadele etti. Kıran kırana geçen maçlar sonucunda finale kalan Atletico Way Babo ile Nuh'un Gemisi takımı karşılaştı. Dostluk rüzgarlarının estiği final maçını
Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu, Bingöl İl Sağlık Müdürü Mehmet Emin Gündoğdu, İlçe Gençlik Spor Müdürü Engin Dağ, Hastane Müdürü Nurullah Davran, Sağlık Çalışanları Sendikası Genel Başkanı Menderes Özer ve çok sayıda taraftar izledi.

Final macinda Atletico Way Babo takımı rakibini 5-3 maglup ederek kupayi kazanirken şampiyonlul kupasini ise Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu'nun elinden aldı. 2'incilik kupasını da İl Sağlık Müdürü Gündoğdu, Nuh'un Gemisi takımına verdi. Protokol iki takımı tebrik ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
18.07.2024
16:49
VATANDAŞLAR TELEFON FENERİYLE YÜRÜYOR
VATANDAŞLAR TELEFON FENERİYLE YÜRÜYOR
Kültür Mahallesi Muhtarı Halim Savuk, birçok sokakta sokak lambası olmadığını ifade ederek mağduriyetin giderilmesi gerektiğini söyledi.
18.07.2024
16:44
TOKİ KONUTLARI YÜKSELİYOR!
TOKİ KONUTLARI YÜKSELİYOR!
Genç Bingöl Karayolunda Toplu Konut İdaresi tarafından yapımına başlanan 800 konutun inşaat çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
18.07.2024
16:32
TANER: `HAKKINIZI HELAL EDİN`
TANER: 'HAKKINIZI HELAL EDİN'
Genç ilçesinde uzun yıllardır Ziraat Bankası Müdürlüğünü yürüten Necat Taner, Malatya Pütürge Ziraat Bankası Müdürlüğüne atandı. Taner, Genç'ten ayrılmanın zor olduğunu belirtirken, tüm Genç halkından helallik istediğini ifade etti.
18.07.2024
16:26
KAYMAKAM GÜZEL, KÖYLÜLERLE BULUŞTU
KAYMAKAM GÜZEL, KÖYLÜLERLE BULUŞTU
Genç ilçesi Kaymakamı Muhammet Güzel, Bulgurlu Köyü'nde vatandaşlarla bir Saraya gelerek taleplerini dinledi.
18.07.2024
16:10
DÜNYANIN EN İYİ BALINDA HASAT ZAMANI
DÜNYANIN EN İYİ BALINDA HASAT ZAMANI
Tadı ve aroması ile son yıllarda 9 farklı dalda ödül alıp dünya birincilikleri bulunan ve geçtiğimiz hafta AB Coğrafi İşaret Tescili alan Bingöl balında hasat dönemi başladı. Genç ilçesi Çotela Dağı eteklerinde, yüzlerce çeşit çiçeğin bulunduğu yaylara 3 ay önce kovanlarını yerleştiren bal üreticileri, yaz sezonu ile birlikte bal hasadına başladı.
18.07.2024
01:10
EFSANE KAYMAKAM VALİ OLDU!
EFSANE KAYMAKAM VALİ OLDU!
Genç ilçesinde Kaymakamlık görevinde bulunup daha sonra Valilik koltuğuna oturanların sonuncusu ilçede yaptığı yatırımlar ile efsane diye adlandırılan Abdullah Köklü oldu. Köklü, kararname kapsamında Tokat Valisi olarak atandı.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın