SOKAK KÖPEKLERİ TOPLATILIYOR!

Sayıları her geçen gün artan ve bir vatandaşın ısırılmasıyla birlikte korkunun had safhaya ulaştığı ilçede Belediye ekipleri sokak köpeklerini toplamak için adeta seferberlik başlattı.

13 OCAK 2022 PERŞEMBE 14:18
0
1235
0
AA aa
SOKAK KÖPEKLERİ TOPLATILIYOR!

Genç ilçesinde son zamanlarda korku ve paniğe neden olan sokak köpekleri dün akşam saatlerinde bir vatandaşa saldırıp yaralamıştı.
Yaşananlar üzerine Genç Belediyesi ekipleri teyakkuza geçerek sokak köpeklerini toplamaya başladı. Barınağa götürülen sokak köpeklerinin bakımları ise Belediye tarafından yapılacak. 

Belediye ekipleri sabah saatlerinden itibaren sokak sokak gezerek başıboş köpekleri yakalamak için mücadele verirken, Vatandaşlar ise sokak köpeklerinin Genç-Diyarbakır arasındaki yerleşim merkezleri ve karakollardan toplanıp ilçe merkezi yakınlarına getirilip bırakıldıkları iddiasında bulundu. Vatandaşlar, can sıkan iddialarının araştırılıp böylesi bir sorumsuzlukta bulunan kişi yada kişiler hakkında gerekli cezai müeyyidelerin uygulanmasını beklediklerini ifade etti.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın