VATANDAŞIN NEDEN HABERİ YOK!

DEVA Partisi İl Başkanı Mikail Kovalar, kent genelindeki birçok vatandaşın bilgisi dışında bazı partiler tarafından üye yapıldığını iddia etti.

12 OCAK 2022 ÇARŞAMBA 14:50
1
944
0
AA aa
VATANDAŞIN NEDEN HABERİ YOK!

DEVA Partisi İl Başkanı Mikail Kovalar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu iddialarda bulundu:

“Basına ve kamuoyuna saygılarımla. Bilmeniz gereken ve muhakkak sorgulamanız gereken önemli bir sorunu sizlerle paylaşma ihtiyacı duydum. Uzun bir süredir gerek saha çalışmalarımız da gerek bizzat İl ve İlçe teşkilatlarımıza üye olma talebiyle başvuran vatandaşlarımızın üyelik girişlerini yapmak isterken; “Şahsın başka bir partide üyeliği bulunmaktadır” yazısı ile çok sıklıkla karşılaşmaktayız. Bu durumu üyelik için başvuran vatandaşlarımıza iletince; bizlere “her hangi bir partiye daha önce üyeliğimi yapmadım” cevabını vermektedirler. Sizlerde bilginiz dışında kendinizi bir partinin üyesi olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ yaparak siyasi parti üyeliğinizi sorgulayabilir ve iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

İşçi, memur, öğrenci, esnaf fark etmeksizin her kesimden üye yapıldığı bilgisi almaktayız. Daha önce İŞKUR üzerinden geçici olarak alınan vatandaşlarımızdan tutun, sosyal yardımdan destek almış vatandaşlarımıza kadar çok geniş bir yelpazenin üyeliği yapılmıştır.”

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın